Centralne Historyczne Archiwum Ukrainy we Lwowie

Spis ksiąg metrykalnych obrządku rzymskokatolickiego

(nazwa archwium w jezyku ukraińskim: Центральний державний історичний архів України, м. Львів)


numer Miejscowość Parafia powiat Dekanat Lata
2285 Balicze Podgórne, Balicze Podróżne Sokołów Żydaczów Stryj 1847-1891
2286 Bałuczyn Gliniany Złoczów Gliniany 1832-1898
2287 Barańczyce Wojutycze Sambor Sambor 1858-1879
2299 Białohorszcze Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1862-1900
2300 Błozew Dolna Koniuszki Siemianowskie Rudki Rudki 1854-1893
2305 Borszczowice Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1851-1891
2306 Bratkowice Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1853-1896
2602 Chłopy Komarno Rudki Rudki 1867-1903
2603 Chłopy Komarno Rudki Rudki 1875-1903
2611 Czerlany Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1886-1904
2383 Dublany Malechów Lwów Lwów 1879-1896
2322 Dytiatyn Boków Radziechów Busk 1783-1944
2601 Folwarki Złoczów Złoczów Złoczów 1844-1906
2339 Glinna Nawarja Lwów Szczerzec 1786-1897
2340 Glinna Nawarja Lwów Szczerzec 1859-1906
2144 Gródek Szczytowce Zaleszczyki Borszczów 1874-1889
2358 Grzęda Kościejów Lwów Lwów 1791-1883
2347 Hołosko Wielkie Lwów Św. Franciszka Lwów Lwów 1901-1935
2357 Horożanna Wielka Rumno Rudki Rudki 1786-1936
2371 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1817-1907
2372 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1862-1870
2373 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1866-1874
2374 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1870-1882
2375 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1874-1882
2376 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1882-1889
2377 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1883-1892
2378 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1887-1892
2379 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1888-1906
2380 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1889-1900
2381 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1897-1911
2382 Hubicze Borysław Drohobycz Drohobycz 1900-1906
2359 Hubicze Tustanowice Borysław Drohobycz 1786-1897
2360 Hubicze Tustanowice Borysław Drohobycz 1837-1867
1727 Iszczków Rosochowaciec Podhajce Podhajce 1784-1852
1728 Iszczków Rosochowaciec Podhajce Podhajce 1784-1823
2384 Jelechowice Złoczów Złoczów Złoczów 1844-1899
2417 Kopań Świrz Przemyślany Świrz 1855-1883
2145 Królin Stojańce Mościska Sądowa Wisznia 1786-1884
2427 Kurowice Wyżniany Przemyślany Gliniany 1859-1901
2431 Lesienice Winniki Lwów Lwów 1789-1892
2432 Lesienice Winniki Lwów Lwów 1872-1900
2430 Lipina Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1785-1887
2513 Mikłaszów Winniki Lwów Lwów 1787-1901
2516 Milatycze Wołków Lwów Szczerzec 1785-1903
2518 Monastyrek Stanisławczyk Brody Brody 1830-1838
2519 Mraźnica Borysław Drohobycz Drohobycz 1789-1905
2523 Nikonkowice Szczerzec Lwów 1784-1890
2530 Połonice Zadwórze Przemyślany Gliniany 1787-1913
2552 Putiatyńce Rohatyn Rohatyn Konkolniki 1786-1909
2576 Słomianka Stojańce Mościska Sądowa Wisznia 1862-1907
2252 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1866-1873
2253 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1873-1866
2254 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1877-1866
2255 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1886-1893
2256 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1868-1877
2501 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1851-1857
2502 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1856-1864
2503 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1861-1866
2504 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1886-1895
2505 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1893-1899
2506 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1895-1902
2507 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1899-1903
2508 Szpital Powszechny  Lwów, Kapelania Nosocomia Lwów Lwów 1903-1909
2598 Trzcianiec Nowosielce Kozickie Dobromil Dobromil 1868-1902
2143 Wujskie Sanok Sanok Sanok 1786-1876
2395 Zalesie Złoczów Złoczów Złoczów 1821-1896
2397 Zarudce Kościejów Lwów Lwów 1841-1885
2396 Zarwanica Ryków Złoczów Złoczów 1821-1905
2398 Zaszków Kościejów Lwów Lwów 1787-1892
2403 Zazule Zazule-Kozaki Złoczów Złoczów 1868-1876
2402 Zimnawódka Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1859-1894
2310a Zniesienie Janów Trembowola Trembowola 1893-1920
2232 Żerniki Łaszczów Tomaszów /Lublin/ 1690-1896
2510 // 1895-1913
2510a // 1928-1939
2141 Balice Mościska 1786-1874
2142 Balice Mościska 1786-1864
1322 Barysz Buczacz Buczacz 1809-1821
1323 Barysz Buczacz Buczacz 1822-1830
1324 Barysz Buczacz Buczacz 1831-1838
1325 Barysz Buczacz Buczacz 1838-1842
1326 Barysz Buczacz Buczacz 1842-1845
1327 Barysz Buczacz Buczacz 1847-1852
1328 Barysz Buczacz Buczacz 1853-1858
1329 Barysz Buczacz Buczacz 1858-1863
1330 Barysz Buczacz Buczacz 1864-1879
1624 Baworów Tarnopol Tarnopol 1816-1821
1625 Baworów Tarnopol Tarnopol 1822-1824
1626 Baworów Tarnopol Tarnopol 1825-1831
1627 Baworów Tarnopol Tarnopol 1833-1835
1628 Baworów Tarnopol Tarnopol 1836-1837
1629 Baworów Tarnopol Tarnopol 1839-1843
1630 Baworów Tarnopol Tarnopol 1844-1847
1631 Baworów Tarnopol Tarnopol 1848-1850
1632 Baworów Tarnopol Tarnopol 1850-1852
1633 Baworów Tarnopol Tarnopol 1853-1856
1634 Baworów Tarnopol Tarnopol 1856-1860
1635 Baworów Tarnopol Tarnopol 1860-1865
479 Bełz Sokal Bełz 1823-1826
480 Bełz Sokal Bełz 1827-1831
481 Bełz Sokal Bełz 1832-1839
482 Bełz Sokal Bełz 1839-1843
483 Bełz Sokal Bełz 1844-1851
484 Bełz Sokal Bełz 1853-1859
485 Bełz Sokal Bełz 1859-1861
486 Bełz Sokal Bełz 1861-1865
2153 Bełz Bełz Bełz 1876-1885
2154 Bełz Bełz Bełz 1885-1899
2324 Białogóra/Weissenberg Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1868-1900
234 Białykamień Złoczów Złoczów 1816-1825
235 Białykamień Złoczów Złoczów 1826-1835
236 Białykamień Złoczów Złoczów 1836-1842
237 Białykamień Złoczów Złoczów 1843-1849
238 Białykamień Złoczów Złoczów 1849-1850
2294 Białykamień Złoczów Złoczów 1866-1877
2295 Białykamień Złoczów Złoczów 1878-1890
2296 Białykamień Złoczów Złoczów 1891-1899
2297 Białykamień Złoczów Złoczów 1901-1910
804 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1816-1819
805 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1821-1824
806 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1825-1827
807 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1828-1829
808 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1830-1863
809 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1832-1835
810 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1836-1837
811 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1838-1840
812 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1841-1842
813 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1843-1844
814 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1845-1846
815 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1847
816 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1848-1852
817 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1854-1856
818 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1857-1858
819 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1859-1862
820 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1863-1880
821 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1865-1869
822 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1869-1872
823 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1873-1875
824 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1878-1897
825 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1898-1899
826 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1900
827 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1919-1921
828 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1919-1923
2151 Biłka Szlachecka Lwów Lwów 1866-1880
2298 Biłka Szlachecka Złoczów Złoczów 1881-1900
1331 Bohorodczany Bohorodczany Stanisławów 1819-1827
1332 Bohorodczany Bohorodczany Stanisławów 1828-1834
1333 Bohorodczany Bohorodczany Stanisławów 1835-1840
1334 Bohorodczany Bohorodczany Stanisławów 1842-1847
1335 Bohorodczany Bohorodczany Stanisławów 1848-1854
1336 Bohorodczany Bohorodczany Stanisławów 1855-1861
1337 Bohorodczany Bohorodczany Stanisławów 1862-1867
1504 Bolechów Dolina Dolina 1830-1832
1505 Bolechów Dolina Dolina 1832-1837
1506 Bolechów Dolina Dolina 1837-1840
1507 Bolechów Dolina Dolina 1840-1842
1508 Bolechów Dolina Dolina 1843-1846
1509 Bolechów Dolina Dolina 1846-1849
1510 Bolechów Dolina Dolina 1849-1852
1511 Bolechów Dolina Dolina 1853-1855
1512 Bolechów Dolina Dolina 1855-1858
1513 Bolechów Dolina Dolina 1859-1862
1514 Bolechów Dolina Dolina 1863-1865
1902 Borszczów Borszczów Borszczów 1816-1819
1903 Borszczów Borszczów Borszczów 1820-1823
1904 Borszczów Borszczów Borszczów 1824-1827
1905 Borszczów Borszczów Borszczów 1828-1830
1906 Borszczów Borszczów Borszczów 1832-1833
1907 Borszczów Borszczów Borszczów 1834-1836
1908 Borszczów Borszczów Borszczów 1833-1839
1909 Borszczów Borszczów Borszczów 1840-1841
1910 Borszczów Borszczów Borszczów 1842-1843
1911 Borszczów Borszczów Borszczów 1844-1845
1912 Borszczów Borszczów Borszczów 1846-1847
1913 Borszczów Borszczów Borszczów 1848
1914 Borszczów Borszczów Borszczów 1849-1850
1915 Borszczów Borszczów Borszczów 1851
1916 Borszczów Borszczów Borszczów 1852-1854
1917 Borszczów Borszczów Borszczów 1855-1856
1918 Borszczów Borszczów Borszczów 1857-1858
1919 Borszczów Borszczów Borszczów 1859-1861
1920 Borszczów Borszczów Borszczów 1862-1865
2301 Borysław Drohobycz Drohobycz 1804-1893
2302 Borysław Drohobycz Drohobycz 1886-1900
2303 Borysław Drohobycz Drohobycz 190-1905
2304 Borysław Drohobycz Drohobycz 1900-1909
2509 Borysław Drohobycz 1901-1923
49 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1816-1822
50 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1823-1827
51 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1828-1842
52 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1844-1848
53 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1850-1851
54 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1853-1854
55 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1855-1859
56 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1860-1863
57 Bóbrka Bóbrka Bóbrka 1864-18668
2291 Bóbrka Bóbrka Świrz 1866-1879
2292 Bóbrka Bóbrka Świrz 1879-1890
2293 Bóbrka Bóbrka Świrz 1891-1901
239 Brody Brody Brody 1816-1821
240 Brody Brody Brody 1822-1827
241 Brody Brody Brody 1825-1826
242 Brody Brody Brody 1827-1828
243 Brody Brody Brody 1829-1831
244 Brody Brody Brody 1832-1833
245 Brody Brody Brody 1834-1835
246 Brody Brody Brody 1836-1837
247 Brody Brody Brody 1838-1840
248 Brody Brody Brody 1841-1844
249 Brody Brody Brody 1846-1849
250 Brody Brody Brody 1850-1853
251 Brody Brody Brody 1854-1855
252 Brody Brody Brody 1856-1858
253 Brody Brody Brody 1859-1860
254 Brody Brody Brody 1861-1863
255 Brody Brody Brody 1864-1866
2307 Brody Brody Brody 1866-1878
2308 Brody Brody Brody 1878-1890
2309 Brody Brody Brody 1891-1904
2310 Brody Brody Brody 1904-1911
487 Bruckenthal Rawa Ruska Bełz 1817-1841
488 Bruckenthal Rawa Ruska Bełz 1842-1856
489 Bruckenthal Rawa Ruska Bełz 1857-1865
1 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1818-1819
2 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1820-1821
3 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1822-1824
4 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1825-1826
5 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1827-1828
6 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1829
7 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1830-1832
8 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1833-1834
9 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1835-1836
10 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1837-1838
11 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1839-1840
12 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1841
13 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1842
14 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1843
15 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1844
16 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1845
17 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1846
18 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1847
19 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1848
20 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1849
21 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1850
22 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1851
23 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1852
24 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1853
25 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1854
26 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1855-1856
27 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1857
28 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1858
29 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1859-1862
30 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1863-1865
2152 Brzeżany Brzeżany Brzeżany 1873-1900
31 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1784-1865
32 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1824-1826
33 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1824-1830
34 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1831-1840
35 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1842-1845
36 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1848-1855
37 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1858-1862
38 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1863-1868
2288 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1853-1875
2289 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1855-1891
2290 Brzozdowce Bóbrka Świrz 1880-1914
1338 Buczacz Buczacz Buczacz 1816-1821
1339 Buczacz Buczacz Buczacz 1822-1823
1340 Buczacz Buczacz Buczacz 1825-826
1341 Buczacz Buczacz Buczacz 1827-1828
1342 Buczacz Buczacz Buczacz 1830-1831
1343 Buczacz Buczacz Buczacz 1832-1833
1344 Buczacz Buczacz Buczacz 1834-1835
1345 Buczacz Buczacz Buczacz 1836-1838
1346 Buczacz Buczacz Buczacz 1838-1840
1347 Buczacz Buczacz Buczacz 1840-1843
1348 Buczacz Buczacz Buczacz 1843-1844
1349 Buczacz Buczacz Buczacz 1845-1847
1350 Buczacz Buczacz Buczacz 1848-1850
1351 Buczacz Buczacz Buczacz 1852-1853
1352 Buczacz Buczacz Buczacz 1853-1856
1353 Buczacz Buczacz Buczacz 1856-1859
1354 Buczacz Buczacz Buczacz 1860-1864
1355 Buczacz Buczacz Buczacz 1865
1356 Buczacz Buczacz Buczacz 1879
58 Budyłów Brzeżany Brzeżany 1852-1853
59 Budyłów Brzeżany Brzeżany 1854-1855
60 Budyłów Brzeżany Brzeżany 1856-1857
61 Budyłów Brzeżany Brzeżany 1858-1863,1909-1910
1921 Budzanów Trembowola Czortków 1816-1820
1922 Budzanów Trembowola Czortków 1821-1824
1923 Budzanów Trembowola Czortków 1825-1830
1924 Budzanów Trembowola Czortków 1832-1838
1925 Budzanów Trembowola Czortków 1838-1839
1926 Budzanów Trembowola Czortków 1840-1841
1927 Budzanów Trembowola Czortków 1842-1843
1928 Budzanów Trembowola Czortków 1844-1845
1929 Budzanów Trembowola Czortków 1846-1848
1930 Budzanów Trembowola Czortków 1848-1849
1931 Budzanów Trembowola Czortków 1850-1851
1932 Budzanów Trembowola Czortków 1852-1855
1933 Budzanów Trembowola Czortków 1857-1859
1934 Budzanów Trembowola Czortków 1861-1863
1935 Budzanów Trembowola Czortków 1864-1865
1515 Bukaczowce Rohatyn Dolina 1830-1841
1516 Bukaczowce Rohatyn Dolina 1843-1853
1517 Bukaczowce Rohatyn Dolina 1853-1858
1518 Bukaczowce Rohatyn Dolina 1858-1865
62 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1818-1824
63 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1825-1829
64 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1830-1834
65 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1837-1839
66 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1840-1842
67 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1843-1847
68 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1848-1851
69 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1852-1856
70 Bursztyn Rohatyn Konkolniki 1858-1864
256 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1817-1830
257 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1831-1836
258 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1837-1842
259 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1843-1847
260 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1848-1853
261 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1854-1859
262 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1860-1867
2311 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1866-1879
2312 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1881-1890
2313 Busk Kamionka Strumiłowa Busk 1891-1900
71 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1818-1820
72 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1821-1825
73 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1826-1829
74 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1830-1834
75 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1835-1838
76 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1839-1841
77 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1839-1841
78 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1846-1848
79 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1849-1880
80 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1851-1852
81 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1853-1857
82 Buszcze Brzeżany Brzeżany 1858-1864
774 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1816-1819
775 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1820-1822
776 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1823-1830
777 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1831-1837
778 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1838-1840
779 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1842-1843
780 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1844-1845
781 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1846-1847
782 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1848-1850
783 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1851-1852
784 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1853
785 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1854-1856
786 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1857
787 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1858-1859
788 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1859-1861
789 Chocimierz Tłumacz Horodenka 1862-1863
229 Chodorów Bóbrka Świrz 1816-1825
230 Chodorów Bóbrka Świrz 1826-1832
231 Chodorów Bóbrka Świrz 1833-1848
232 Chodorów Bóbrka Świrz 1850-1859
233 Chodorów Bóbrka Świrz 1860-1868
2604 Chodorów Bóbrka Świrz 1866-1876
2605 Chodorów Bóbrka Świrz 1877-1888
2606 Chodorów Bóbrka Świrz 1899-1900
2607 Chodorów Bóbrka Świrz 1901-1912
2061 Chomiakówka Czortków Czortków 1855-1858
2062 Chomiakówka Czortków Czortków 1859-1862
2063 Chomiakówka Czortków Czortków 1863-1865
2064 Chorostków Kopyczyńce Trembowola 1851-1852
2065 Chorostków Kopyczyńce Trembowola 1853-1855
2066 Chorostków Kopyczyńce Trembowola 1857-1859
2067 Chorostków Kopyczyńce Trembowola 1859-1861
2068 Chorostków Kopyczyńce Trembowola 1862-1863
2069 Chorostków Kopyczyńce Trembowola 1864-1865
633 Cieszanów Lubaczów Lubaczów 1821-1829
634 Cieszanów Lubaczów Lubaczów 1830-1833
635 Cieszanów Lubaczów Lubaczów 1835-1836
636 Cieszanów Lubaczów Lubaczów 1836-1838
637 Cieszanów Lubaczów Lubaczów 1848-1842
2213 Cieszanów Lubaczów Lubaczów 1886-1892
2214 Cieszanów Lubaczów Lubaczów 1894-1900
790 Czernelica Horodenka Horodenka 1816-1820
791 Czernelica Horodenka Horodenka 1822-1825
792 Czernelica Horodenka Horodenka 1828-1832
793 Czernelica Horodenka Horodenka 1833-1837
794 Czernelica Horodenka Horodenka 1838-1842
795 Czernelica Horodenka Horodenka 1843-1845
796 Czernelica Horodenka Horodenka 1846-1850
797 Czernelica Horodenka Horodenka 1851-1855
798 Czernelica Horodenka Horodenka 1856-1865
1880 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1816-1821
1881 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1822-1825
1882 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1827-1834
1883 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1835-1837
1884 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1839-1843
1885 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1843-1846
1886 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1847-1849
1887 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1850-1852
1888 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1853-1855
1889 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1856-1858
1890 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1859-1862
1891 Czernielów Mazowiecki Tarnopol Tarnopol 1863-1865
2070 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1816-1822
2071 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1823-1831
2072 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1833-1840
2073 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1841-1846
2074 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1848-1852
2075 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1854-1856
2076 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1857-1859
2077 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1860-1862
2078 Czerwonogród Zaleszczyki Jazłowiec 1863-1865
2079 Czortków Czortków Czortków 1816-1818
2080 Czortków Czortków Czortków 1819-1820
2081 Czortków Czortków Czortków 1821-1822
2082 Czortków Czortków Czortków 1823-1824
2083 Czortków Czortków Czortków 1825-1827
2084 Czortków Czortków Czortków 1827-1830
2085 Czortków Czortków Czortków 1831-1833
2086 Czortków Czortków Czortków 1834-1835
2087 Czortków Czortków Czortków 1836
2088 Czortków Czortków Czortków 1838-1839
2089 Czortków Czortków Czortków 1840-1841
2090 Czortków Czortków Czortków 1842-1843
2091 Czortków Czortków Czortków 1844-1845
2092 Czortków Czortków Czortków 1846-1847
2093 Czortków Czortków Czortków 1848
2094 Czortków Czortków Czortków 1849-1850
2095 Czortków Czortków Czortków 1851-1852
2096 Czortków Czortków Czortków 1853
2097 Czortków Czortków Czortków 1855-1857
2098 Czortków Czortków Czortków 1858-1859
2099 Czortków Czortków Czortków 1861-1862
2100 Czortków Czortków Czortków 1863-1865
1282 Czyszki Lwów Lwów 1816-1819
1283 Czyszki Lwów Lwów 1821-1823
1284 Czyszki Lwów Lwów 1824-1825
1285 Czyszki Lwów Lwów 1827-1829
1286 Czyszki Lwów Lwów 1830-1831
1287 Czyszki Lwów Lwów 1832-1836
1288 Czyszki Lwów Lwów 1837-1841
1289 Czyszki Lwów Lwów 1841-1843
1290 Czyszki Lwów Lwów 1843-1846
1291 Czyszki Lwów Lwów 1846-1848
1292 Czyszki Lwów Lwów 1849-1852
1293 Czyszki Lwów Lwów 1852-1855
1294 Czyszki Lwów Lwów 1856-1869
1295 Czyszki Lwów Lwów 1859-1863
1296 Czyszki Lwów Lwów 1863-1865
2220 Czyszki Lwów Lwów 1887-1880
2221 Czyszki Lwów Lwów 1881-1900
2612 Czyszki Lwów Lwów 1867-1897
2613 Czyszki Lwów Lwów 1901-1920
953 Dawidów Lwów Szczerzec 1816-1818
954 Dawidów Lwów Szczerzec 1819-1821
955 Dawidów Lwów Szczerzec 1822-1823
956 Dawidów Lwów Szczerzec 1824-1825
957 Dawidów Lwów Szczerzec 1826-1827
958 Dawidów Lwów Szczerzec 1828-1829
959 Dawidów Lwów Szczerzec 1830-1831
960 Dawidów Lwów Szczerzec 1832-1835
961 Dawidów Lwów Szczerzec 1836-1842
962 Dawidów Lwów Szczerzec 1843-1853
963 Dawidów Lwów Szczerzec 1854-1858
964 Dawidów Lwów Szczerzec 1859-1862
965 Dawidów Lwów Szczerzec 1863-1865
2361 Dawidów Lwów Szczerzec 1848-1904
2362 Dawidów Lwów Szczerzec 1863-1891
2363 Dawidów Lwów Szczerzec 1866-1879
2364 Dawidów Lwów Szczerzec 1880-1900
2365 Dawidów Lwów Szczerzec 1901-1907
2366 Derżów Żydaczów Stryj 1838-1893
2367 Derżów Żydaczów Stryj 1896-1912
2367a Dobromil Dobromil Dobromil 1784-1831
2367b Dobromil Dobromil Dobromil 1851-1862
2367w Dobromil Dobromil Dobromil 1832-1869
2367g Dobromil Dobromil Dobromil 1869-1877
294 Dobrotwór Kamionka Strumiłowa Busk 1817-1835
295 Dobrotwór Kamionka Strumiłowa Busk 1836-1845
296 Dobrotwór Kamionka Strumiłowa Busk 1846-1856
297 Dobrotwór Kamionka Strumiłowa Busk 1857-1867
2368 Dobrotwór Kamionka Strumiłowa Busk 1868-1882
2369 Dobrotwór Kamionka Strumiłowa Busk 1883-1900
1530 Dolina Dolina Dolina 1830-1835
1531 Dolina Dolina Dolina 1836-1838
1532 Dolina Dolina Dolina 1839-1840
1533 Dolina Dolina Dolina 1841-1844
1534 Dolina Dolina Dolina 1846-1847
1535 Dolina Dolina Dolina 1848-1850
1536 Dolina Dolina Dolina 1851-1854
1537 Dolina Dolina Dolina 1855-1858
1538 Dolina Dolina Dolina 1859-1862
1539 Dolina Dolina Dolina 1862-1865
2370 Dolina Dolina Dolina 1886-1912
1666 Draganówka Tarnopol Tarnopol 1852-1854
1667 Draganówka Tarnopol Tarnopol 1855-1858
1668 Draganówka Tarnopol Tarnopol 1858-1861
1669 Draganówka Tarnopol Tarnopol 1862-1865
94 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1818-1821
95 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1822-1825
96 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1826-1818
97 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1829-1830
98 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1832-1833
99 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1834-1835
100 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1837-1838
101 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1939-1840
102 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1841-1842
103 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1843-1844
104 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1845-1846
105 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1847-1848
106 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1849-1850
107 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1851-1854
108 Dunajów Przemyślany Przemyślany 1856-1863
501 Dzików Stary Lubaczów Lubaczów 1822-1830
502 Dzików Stary Lubaczów Lubaczów 1831-1833
503 Dzików Stary Lubaczów Lubaczów 1837-1855
504 Dzików Stary Lubaczów Lubaczów 1821-1823
2170 Dzików Stary Lubaczów Lubaczów 1893-1900
1574 Feliciental/Klimiec Stryj Stryj 1846-1853
226 Firlejów Rohatyn Brzeżany 1816-1825
227 Firlejów Rohatyn Brzeżany 1828-1842
228 Firlejów Rohatyn Brzeżany 1843-1866
281 Gliniany Przemyślany Gliniany 1817-1824
282 Gliniany Przemyślany Gliniany 1825-1841
283 Gliniany Przemyślany Gliniany 1842-1848
284 Gliniany Przemyślany Gliniany 1849-1855
285 Gliniany Przemyślany Gliniany 1856-1863
2341 Gliniany Przemyślany Gliniany 1866-1877
2342 Gliniany Przemyślany Gliniany 1877-1889
2343 Gliniany Przemyślany Gliniany 1890-1900
2344 Gliniany Przemyślany Gliniany 1901-1910
286 Gołogóry Złoczów Złoczów 1817-1825
287 Gołogóry Złoczów Złoczów 1826-1834
288 Gołogóry Złoczów Złoczów 1825-1838
289 Gołogóry Złoczów Złoczów 1840-1844
290 Gołogóry Złoczów Złoczów 1845-1848
291 Gołogóry Złoczów Złoczów 1849-1852
292 Gołogóry Złoczów Złoczów 1853-1860
293 Gołogóry Złoczów Złoczów 1861-1865
2345 Gołogóry Złoczów Złoczów 1866-1878
2346 Gołogóry Złoczów Złoczów 1879-1889
912 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1816
913 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1817
914 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1818
915 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1819
916 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1820
917 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1821
918 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1823-1824
919 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1825-1826
920 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1827-1828
921 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1830-1831
922 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1832-1833
923 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1834-1836
924 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1836-1838
925 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1839-1840
926 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1841
927 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1842-1843
928 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1843
929 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1844
930 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1844
931 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1845
932 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1846
933 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1847
934 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1848
935 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1849
936 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1850
937 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1851
938 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1851
939 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1852
940 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1853
941 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1854
942 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1855
943 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1856
944 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1857
945 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1858
946 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1859
947 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1859
948 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1860
949 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1861
950 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1862
951 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1863-1864
952 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1865-1867
2159 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1868-1875
2163 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1896-1900
2164 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1890-1895
2165 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1884-1889
2166 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1876-1883
2348 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1870-1905
2349 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1888-1897
2350 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1889-1904
2351 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1897-1904
2352 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1901-1905
2353 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1901-1903
2354 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1905-1909
2355 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1906-1909
2356 Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1910-1913
1648 Grzymałów Skałat Skałat 1816-1818
1649 Grzymałów Skałat Skałat 1819-1821
1650 Grzymałów Skałat Skałat 1822-1824
1651 Grzymałów Skałat Skałat 1825-1831
1652 Grzymałów Skałat Skałat 1833-1834
1653 Grzymałów Skałat Skałat 1835-1837
1654 Grzymałów Skałat Skałat 1837-1840
1655 Grzymałów Skałat Skałat 1840-1843
1656 Grzymałów Skałat Skałat 1843-1845
1657 Grzymałów Skałat Skałat 1845-1847
1658 Grzymałów Skałat Skałat 1848-1849
1659 Grzymałów Skałat Skałat 1850-1852
1660 Grzymałów Skałat Skałat 1852-1853
1661 Grzymałów Skałat Skałat 1854-1855
1662 Grzymałów Skałat Skałat 1856-1858
1663 Grzymałów Skałat Skałat 1858-1861
1664 Grzymałów Skałat Skałat 1861-1863
1665 Grzymałów Skałat Skałat 1864-1865
638 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1816-1819
639 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1820-1823
640 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1824-1826
641 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1829-1830
642 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1831-1832
643 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1833-1837
644 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1839
645 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1840-1842
646 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1843-1844
647 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1844-1845
648 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1845-1846
649 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1847
650 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1848
651 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1849
652 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1850
653 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1851
654 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1852
655 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1852-1853
656 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1853-1854
657 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1854-1855
658 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1855
659 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1856-1857
660 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1858
661 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1859
662 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1861
663 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1862-1863
664 Gwoździec Kołomyja Horodenka 1864
1357 Halicz Podhajce Podhajce 1816-1827
1358 Halicz Podhajce Podhajce 1828-1839
1359 Halicz Podhajce Podhajce 1840-1847
1360 Halicz Podhajce Podhajce 1848-1852
1361 Halicz Podhajce Podhajce 1853-1858
1362 Halicz Podhajce Podhajce 1859-1855
1643 Hałuszczyńce Skałat Skałat 1851-1853
1644 Hałuszczyńce Skałat Skałat 1855-1857
1645 Hałuszczyńce Skałat Skałat 1858-1860
1646 Hałuszczyńce Skałat Skałat 1861-1863
1647 Hałuszczyńce Skałat Skałat 1863-1865
275 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1817-1827
276 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1828-1838
277 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1840-1845
278 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1846-1849
279 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1850-1855
280 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1856-1864
2336 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1866-1883
2337 Hanaczów Przemyślany Gliniany 1884-1900
895 Hodowica Lwów Szczerzec 1817-1818
896 Hodowica Lwów Szczerzec 1819-1820
897 Hodowica Lwów Szczerzec 1821-1823
898 Hodowica Lwów Szczerzec 1824-1826
899 Hodowica Lwów Szczerzec 1826-1832
900 Hodowica Lwów Szczerzec 1834-1836
901 Hodowica Lwów Szczerzec 1837-1840
902 Hodowica Lwów Szczerzec 1841-1846
903 Hodowica Lwów Szczerzec 1854-1855
904 Hodowica Lwów Szczerzec 1856
905 Hodowica Lwów Szczerzec 1857
906 Hodowica Lwów Szczerzec 1827-1849
907 Hodowica Lwów Szczerzec 1851-1859
908 Hodowica Lwów Szczerzec 1860
909 Hodowica Lwów Szczerzec 1861
910 Hodowica Lwów Szczerzec 1863-1864
911 Hodowica Lwów Szczerzec 1865
2168 Hodowica Lwów Szczerzec 1866-1875
2169 Hodowica Lwów Szczerzec 1876-1891
665 Horodenka Horodenka Horodenka 1816-1817
666 Horodenka Horodenka Horodenka 1818-1819
667 Horodenka Horodenka Horodenka 1820-1822
668 Horodenka Horodenka Horodenka 1823-1824
669 Horodenka Horodenka Horodenka 1825-1828
670 Horodenka Horodenka Horodenka 1829-1830
671 Horodenka Horodenka Horodenka 1831-1832
672 Horodenka Horodenka Horodenka 1833-1834
673 Horodenka Horodenka Horodenka 1836-1837
674 Horodenka Horodenka Horodenka 1838-1840
675 Horodenka Horodenka Horodenka 1840-1842
676 Horodenka Horodenka Horodenka 1843
677 Horodenka Horodenka Horodenka 1844-1845
678 Horodenka Horodenka Horodenka 1846-1847
679 Horodenka Horodenka Horodenka 1848-1849
680 Horodenka Horodenka Horodenka 1850-1852
681 Horodenka Horodenka Horodenka 1853-1854
682 Horodenka Horodenka Horodenka 1855-1856
683 Horodenka Horodenka Horodenka 1857-1861
684 Horodenka Horodenka Horodenka 1862-1865
83 Horożanka Podhajce Konkolniki 1818-1829
84 Horożanka Podhajce Konkolniki 1824-1828
85 Horożanka Podhajce Konkolniki 1829-1834
86 Horożanka Podhajce Konkolniki 1835-1838
87 Horożanka Podhajce Konkolniki 1839-1841
88 Horożanka Podhajce Konkolniki 1842-1843
89 Horożanka Podhajce Konkolniki 1845-1846
90 Horożanka Podhajce Konkolniki 1847-1849
91 Horożanka Podhajce Konkolniki 1850-1853
92 Horożanka Podhajce Konkolniki 1854-1856
93 Horożanka Podhajce Konkolniki 1856-1859
498 Horyniec Lubaczów Lubaczów 1821-1828
499 Horyniec Lubaczów Lubaczów 1829-1842
500 Horyniec Lubaczów Lubaczów 1846-1856
1936 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1816-1821
1937 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1822-1824
1938 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1825-1829
1939 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1830-1833
1940 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1834-1839
1941 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1840-1845
1942 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1846-1848
1943 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1849-1851
1944 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1852-1855
1945 Husiatyn Kopyczyńce Czortków 1857-1859
799 Jabłonów Kołomyja Kołomyja 1816-1820
800 Jabłonów Kołomyja Kołomyja 1822-1829
801 Jabłonów Kołomyja Kołomyja 1830-1833
802 Jabłonów Kołomyja Kołomyja 1834-1838
803 Jabłonów Kołomyja Kołomyja 1838-1855
2101 Jagielnica Czortków Czortków 1816-1818
2102 Jagielnica Czortków Czortków 1819-1821
2103 Jagielnica Czortków Czortków 1822-1824
2104 Jagielnica Czortków Czortków 1825-1828
2105 Jagielnica Czortków Czortków 1829-1832
2106 Jagielnica Czortków Czortków 1833-1836
2107 Jagielnica Czortków Czortków 1839-1840
2108 Jagielnica Czortków Czortków 1841-1843
2109 Jagielnica Czortków Czortków 1845-1847
2110 Jagielnica Czortków Czortków 1848-1849
2111 Jagielnica Czortków Czortków 1850-1851
2112 Jagielnica Czortków Czortków 1852-1855
2113 Jagielnica Czortków Czortków 1857-1859
2114 Jagielnica Czortków Czortków 1861-1862
2115 Jagielnica Czortków Czortków 1863-1865
2623 Jampol Kamieniec Podolski Kamieniec Podolski 1847-1891
1303 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1816-1822
1304 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1823-1829
1305 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1830-1838
1306 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1840-1844
1307 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1846-1849
1308 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1850-1855
1309 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1855-1861
1310 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1861-1867
2624 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1866-1879
2625 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1880-1897
2626 Janów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1898-1911
1892 Janów Trembowola Trembowola 1816-1823
1893 Janów Trembowola Trembowola 1824-1829
1894 Janów Trembowola Trembowola 1831-1836
1895 Janów Trembowola Trembowola 1837-1843
1896 Janów Trembowola Trembowola 1844-1848
1897 Janów Trembowola Trembowola 1849-1853
1898 Janów Trembowola Trembowola 1854-1857
1899 Janów Trembowola Trembowola 1858-1860
1900 Janów Trembowola Trembowola 1861-1863
1901 Janów Trembowola Trembowola 1864-1865
1311 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1817-1822
1312 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1823-1826
1313 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1827-1829
1314 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1830-1832
1315 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1834-1837
1316 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1838-1842
1317 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1844-1849
1318 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1850-1855
1319 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1855-1860
1320 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1861-1863
1321 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1864-1868,1915
2627 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1866-1885
2628 Jaryczów Nowy Lwów Lwów 1886-1900
2622 Jaworów Jaworów Jaworów 1866-1894, 1863-1876
2116 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1816-1819
2117 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1820-1822
2118 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1823-1825
2119 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1827-1829
2120 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1830-1832
2121 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1833-1834
2122 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1835-1836
2123 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1838-1839
2124 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1840-1842
2125 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1843-1844
2126 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1845-1846
2127 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1847-1848
2128 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1849
2129 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1850-1851
2130 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1852-1854
2131 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1855-1857
2132 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1858-1859
2133 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1860-1861
2134 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1862-1863
2135 Jazłowiec Buczacz Jazłowiec 1864-1865
380 Jezierna Zborów Zborów 1816-1832
381 Jezierna Zborów Zborów 1823-1827
382 Jezierna Zborów Zborów 1828-1831
383 Jezierna Zborów Zborów 1832-1836
384 Jezierna Zborów Zborów 1837-1840
385 Jezierna Zborów Zborów 1841-1844
386 Jezierna Zborów Zborów 1845-1847
387 Jezierna Zborów Zborów 1848-1852
388 Jezierna Zborów Zborów 1853-1857
389 Jezierna Zborów Zborów 1858-1865
2012 Jezierzany Borszczów Borszczów 1854-1856
2013 Jezierzany Borszczów Borszczów 1857-1859
2014 Jezierzany Borszczów Borszczów 1860-1865
1363 Jezupol Stanisławów Stanisławów 1816-1821
1364 Jezupol Stanisławów Stanisławów 1823-1828
1365 Jezupol Stanisławów Stanisławów 1830-1836
1366 Jezupol Stanisławów Stanisławów 1838-1845
1367 Jezupol Stanisławów Stanisławów 1846-1853
1368 Jezupol Stanisławów Stanisławów 1854-1861
1369 Jezupol Stanisławów Stanisławów 1862-1865
1711 Kaczanówka Skałat Skałat 1816-1819
1712 Kaczanówka Skałat Skałat 1820-1823
1713 Kaczanówka Skałat Skałat 1824-1827
1714 Kaczanówka Skałat Skałat 1829-1833
1715 Kaczanówka Skałat Skałat 1834-1837
1716 Kaczanówka Skałat Skałat 1837-1839
1717 Kaczanówka Skałat Skałat 1839-1842
1718 Kaczanówka Skałat Skałat 1843-1845
1719 Kaczanówka Skałat Skałat 1846-1848
1720 Kaczanówka Skałat Skałat 1849-1851
1721 Kaczanówka Skałat Skałat 1849-1851
1722 Kaczanówka Skałat Skałat 1855-1857
1723 Kaczanówka Skałat Skałat 1858-1860
1724 Kaczanówka Skałat Skałat 1862-1865
1564 Kałusz Kałusz Dolina 1840-1841
1565 Kałusz Kałusz Dolina 1842-1844
1566 Kałusz Kałusz Dolina 1844-1847
1567 Kałusz Kałusz Dolina 1848-1851
1568 Kałusz Kałusz Dolina 1851-1854
1569 Kałusz Kałusz Dolina 1854-1858
1570 Kałusz Kałusz Dolina 1859-1864
1571 Kałusz Kałusz Dolina 1830-1831,1855-164
1572 Kałusz Kałusz Dolina 1832-1836
1573 Kałusz Kałusz Dolina 1836-1839
329 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1817-1820
330 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1822-1825
331 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1826-1829
332 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1830-1831
333 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1832-1833
334 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1833-1835
335 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1836-1837
336 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1838-1839
337 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1839-1840
338 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1841-1842
339 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1843-1844
340 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1846-1846
341 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1846-1847
342 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1848-1849
343 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1849-1850
344 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1851-1852
345 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1853-1854
346 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1855-1856
347 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1856-1857
348 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1858-1859
349 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1859
350 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1860
351 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1861
352 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1863
2407 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1866-1870
2408 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1871-1874
2409 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1875-1878
2410 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1879-1883
2411 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1884-1890
2412 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1891-1894
2413 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1894-1899
2414 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1900-1903
2415 Kamionka Strumiłowa Kamionka Strumiłowa Gliniany 1904-1906
2656 klepsydry 1892-1920
2416 Kniaże Złoczów Złoczów 1842-1905
624 Kobylnica/Fehlbach Jaworów 1821-1833
625 Kobylnica/Fehlbach Jaworów 1835-1855
1575 Kochawina Żydaczów Stryj 1830-1837
1576 Kochawina Żydaczów Stryj 1838-1845
1577 Kochawina Żydaczów Stryj 1846-1849
1578 Kochawina Żydaczów Stryj 1850-1865
2420 Kochawina Żydaczów Stryj 1876-1907
699 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1816-1817
700 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1818-1819
701 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1820
702 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1822
703 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1823
704 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1824
705 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1825
706 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1828
707 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1829
708 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1830
709 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1831
710 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1832-1833
711 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1834-1836
712 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1836-1837
713 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1838-1839
714 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1839-1842
715 Kołomyja Kołomyja Kołomyja 1853-1854
728 Kołomyja/okolice/Marjówka Kołomyja Kołomyja 1853-1854
154 Konkolniki Rohatyn Brody 1818-1820
155 Konkolniki Rohatyn Brody 1821-1824
156 Konkolniki Rohatyn Brody 1825-1826
157 Konkolniki Rohatyn Brody 1826-1827
158 Konkolniki Rohatyn Brody 1829-1832
159 Konkolniki Rohatyn Brody 1833-1834
160 Konkolniki Rohatyn Brody 1835-1837
161 Konkolniki Rohatyn Brody 1838-1839
162 Konkolniki Rohatyn Brody 1840-1841
163 Konkolniki Rohatyn Brody 1842-1843
164 Konkolniki Rohatyn Brody 1845-1846
165 Konkolniki Rohatyn Brody 1847-1848
166 Konkolniki Rohatyn Brody 1849-1851
167 Konkolniki Rohatyn Brody 1852-1854
168 Konkolniki Rohatyn Brody 1855-1858
169 Konkolniki Rohatyn Brody 1859-1864
1960 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1816-1818
1961 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1819-1820
1962 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1821-1822
1963 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1823-1824
1964 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1825-1827
1965 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1828-1829
1966 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1830-1831
1967 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1832-1834
1968 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1833-1835
1969 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1836
1970 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1838-1839
1971 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1840-1841
1972 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1842-1843
1973 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1845
1974 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1846-1847
1975 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1848
1976 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1849
1977 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1850
1978 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1851-1852
1979 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1853-1855
1980 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1856-1858
1981 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1859-1862
1982 Kopyczyńce Kopyczyńce Czortków 1863-1865
1370 Koropiec Buczacz Buczacz 1816-1822
1371 Koropiec Buczacz Buczacz 1822-1827
1372 Koropiec Buczacz Buczacz 1827-1831
1373 Koropiec Buczacz Buczacz 1832-1836
1374 Koropiec Buczacz Buczacz 1836-1842
1375 Koropiec Buczacz Buczacz 1843-1850
1376 Koropiec Buczacz Buczacz 1850-1854
1377 Koropiec Buczacz Buczacz 1856-1879
716 Kosów Kosów Kołomyja 1816-1819
717 Kosów Kosów Kołomyja 1820-1828
718 Kosów Kosów Kołomyja 1829-1836
719 Kosów Kosów Kołomyja 1836-1837
720 Kosów Kosów Kołomyja 1838-1839
721 Kosów Kosów Kołomyja 1839-1842
722 Kosów Kosów Kołomyja 1839-1854
998 Kościejów Lwów Lwów 1816-1821
999 Kościejów Lwów Lwów 1822-1825
1000 Kościejów Lwów Lwów 1826-1830
1001 Kościejów Lwów Lwów 1831-1835
1002 Kościejów Lwów Lwów 1836-1841
1003 Kościejów Lwów Lwów 1842-1844
1004 Kościejów Lwów Lwów 1846-1847
1005 Kościejów Lwów Lwów 1848-1850
1006 Kościejów Lwów Lwów 1851-1855
1007 Kościejów Lwów Lwów 1856-1858
1008 Kościejów Lwów Lwów 1858-1863
1009 Kościejów Lwów Lwów 1864-1868
2185 Kościejów Lwów Lwów 1867-1890
2418 Kościejów Lwów Lwów 1858-1893
2419 Kościejów Lwów Lwów 1862-1893
109 Kozłów Tarnopol Gliniany 1818-1819
110 Kozłów Tarnopol Gliniany 1820-1821
111 Kozłów Tarnopol Gliniany 1822-1824
112 Kozłów Tarnopol Gliniany 1825-1826
113 Kozłów Tarnopol Gliniany 1827-1828
114 Kozłów Tarnopol Gliniany 1829-1830
115 Kozłów Tarnopol Gliniany 1832-1833
116 Kozłów Tarnopol Gliniany 1834-1835
117 Kozłów Tarnopol Gliniany 1837-1838
118 Kozłów Tarnopol Gliniany 1839-1840
119 Kozłów Tarnopol Gliniany 1841-1842
120 Kozłów Tarnopol Gliniany 1843-1844
121 Kozłów Tarnopol Gliniany 1845-1846
122 Kozłów Tarnopol Gliniany 1847-1848
123 Kozłów Tarnopol Gliniany 1849-1850
124 Kozłów Tarnopol Gliniany 1851-1852
125 Kozłów Tarnopol Gliniany 1853
126 Kozłów Tarnopol Gliniany 1854
127 Kozłów Tarnopol Gliniany 1855
128 Kozłów Tarnopol Gliniany 1856-1857
129 Kozłów Tarnopol Gliniany 1858-1859
130 Kozłów Tarnopol Gliniany 1860-1861
131 Kozłów Tarnopol Gliniany 1862-1863
132 Kozłów Tarnopol Gliniany 1864
133 Kozłów Tarnopol Gliniany 1865
134 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1818-1819
135 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1820-1821
136 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1822-1824
137 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1825-1826
138 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1827-1828
139 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1829-1830
140 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1832-1833
141 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1834-1835
142 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1836-1837
143 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1838-1839
144 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1840-1841
145 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1842-1843
146 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1844-1845
147 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1846-1847
148 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1848-1849
149 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1850-1851
150 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1852-1853
151 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1854-1855
152 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1856-1858
153 Kozowa Brzeżany Brzeżany 1859-1863
1010 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1816-1824
1011 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1825-1830
1012 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1831-1835
1013 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1836-1841
1014 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1842-1843
1015 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1846-1851
1016 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1851-1856
1017 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1857-1860
1018 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1861-1866
2184 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1866-1885
2422 Krotoszyn Lwów Szczerzec 1868-1905
2421 Krynica Drohobycz Drohobycz 1870-1888
626 Krystynopol Sokal Bełz 1823-1827
627 Krystynopol Sokal Bełz 1828-1832
628 Krystynopol Sokal Bełz 1833-1842
629 Krystynopol Sokal Bełz 1843-1851
630 Krystynopol Sokal Bełz 1953-1857
631 Krystynopol Sokal Bełz 1857-1860
632 Krystynopol Sokal Bełz 1861-1865
2608 Krystynopol Sokal Bełz 1876-1895
2609 Krystynopol Sokal Bełz 1896-1907
2610 Krystynopol Sokal Bełz 1908-1913
1983 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1816-1817
1984 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1818-1823
1985 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1824-1828
1986 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1829-1833
1987 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1834-1839
1988 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1840-1846
1989 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1848-1851
1990 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1852-1855
1991 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1856-1859
1992 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1860-1862
1993 Krzywcze Krzywcze Borszczów 1863-1865
527 Kukizów Lwów Żółkiew 1821-1826
528 Kukizów Lwów Żółkiew 1829-1833
529 Kukizów Lwów Żółkiew 1835-1851
530 Kukizów Lwów Żółkiew 1852-1865
2423 Kukizów Lwów Żółkiew 1866-1908
531 Kulików Radziechów Busk 1821-1829
532 Kulików Radziechów Busk 1830-1835
533 Kulików Radziechów Busk 1836-1846
534 Kulików Radziechów Busk 1848-1852
535 Kulików Radziechów Busk 1853-1861
536 Kulików Radziechów Busk 1862-1865
2183 Kulików Żółkiew Żółkiew 1881-1900
2424 Kulików Żółkiew Żółkiew 1935-1882
2425 Kulików Żółkiew Żółkiew 1837-1892
353 Kutkorz Złłoczów Gliniany 1817-1823
354 Kutkorz Złłoczów Gliniany 1824-1829
355 Kutkorz Złłoczów Gliniany 1830-1835
356 Kutkorz Złłoczów Gliniany 1836-1843
357 Kutkorz Złłoczów Gliniany 1844-1849
358 Kutkorz Złłoczów Gliniany 1850-1855
359 Kutkorz Złłoczów Gliniany 1856-1863
723 Kuty Kosów Kołomyja 1820-1821
724 Kuty Kosów Kołomyja 1826-1830
725 Kuty Kosów Kołomyja 1831-1840
726 Kuty Kosów Kołomyja 1842-1850
727 Kuty Kosów Kołomyja 1853-1856
360 Leszniów Brody Brody 1816-1826
361 Leszniów Brody Brody 1827-1835
362 Leszniów Brody Brody 1836-1843
363 Leszniów Brody Brody 1844-1852
364 Leszniów Brody Brody 1853-1859
365 Leszniów Brody Brody 1860-1865
2428 Leszniów Brody Brody 1866-1883
2429 Leszniów Brody Brody 1866-1906
1994 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1816-1819
1995 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1820-1822
1996 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1823-1827
1997 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1828-1831
1998 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1832-1835
1999 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1836-1839
2000 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1840-1845
2001 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1846-1847
2002 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1848-1850
2003 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1851-1853
2004 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1855-1856
2005 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1857-1861
2006 Liczkowce Kopczyńce Czortków 1862-1865
537 Lipsko Lubaczów Lubaczów 1821-1829
538 Lipsko Lubaczów Lubaczów 1830-1838
539 Lipsko Lubaczów Lubaczów 1840-1857
2189 Lipsko Lubaczów Lubaczów 1874-1889
2190 Lipsko Lubaczów Lubaczów 1896-1900
542 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1821-1822
543 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1823-1826
544 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1827-1829
545 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1830-1833
546 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1835-1838
547 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1840-1855
2186 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1876-1886
2187 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1886-1893
2188 Lubaczów Lubaczów Lubaczów 1893-1900
1158 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1816-1820
1159 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1821-1823
1160 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1824-1826
1161 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1827-1830
1162 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1831-1835
1163 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1837-1839
1164 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1840-1842
1165 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1843-1846
1166 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1846-1848
1167 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1849-1852
1168 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1852-1855
1169 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1856-1858
1170 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1859-1861
1171 Lwów Bożego Ciała Lwów Lwów 1861-1865
2264 Lwów M.B. Niustającej Pomocy Lwów Lwów 1895-1944
2493 Lwów Matki Boskiej Rózańcowej Lwów Lwów 1853-1906
2494 Lwów Matki Boskiej Rózańcowej Lwów Lwów 1854-1891
2495 Lwów Matki Boskiej Rózańcowej Lwów Lwów 1854-1903
1084 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1816-1821
1085 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1822-1830
1086 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1831-1835
1087 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1837-1840
1088 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1840-1842
1089 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1843-1845
1090 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1846-1848
1091 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1848-1850
1092 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1850-1854
1093 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1854-1856
1094 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1856-1858
1095 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1859-1861
1096 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1862-1865
2257 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1879-1944
2258 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1800-1944
2259 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1886-1947
2260 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1939-1948
2261 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1920-1939
2470 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1869-1884
2471 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1869-1896
2472 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1878-1907
2473 Lwów Matki Bożej  Śnieżnej Lwów Lwów 1884-1912
2487 Lwów NMP Królowej Polski Lwów Lwów 1810-1878
2488 Lwów NMP Królowej Polski Lwów Lwów 1821-1890
2489 Lwów NMP Królowej Polski Lwów Lwów 1871-1889
2490 Lwów NMP Królowej Polski Lwów Lwów 1785-1870
2491 Lwów NMP Królowej Polski Lwów Lwów 1889-1908
2492 Lwów NMP Królowej Polski Lwów Lwów 1890-1919
1019 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1816-1819
1020 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1821-1824
1021 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1825-1831
1022 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1832-1838
1023 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1838-1840
1024 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1841-1842
1025 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1843-1844
1026 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1845-1847
1027 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1847-1849
1028 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1849-1851
1029 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1851-1852
1030 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1854-1855
1031 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1855-1857
1032 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1858-1860
1033 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1860-1862
1034 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1862-1865
1069 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1826-1830
1070 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1834-1835
2223 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1876-1870
2223a Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1870-1944
2224 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1796-1903
2225 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1903
2267 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1833-1924
2268 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1878-1944
2269 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1892-1944
2270 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1847-1922
2271 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1876-1923
2272 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1881-1928
2451 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1860-1876
2452 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1864-1876
2453 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1868-1876
2454 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1876-1887
2455 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1876-1890
2456 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1877-1896
2457 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1887-1901
2458 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1890-1902
2459 Lwów Św. Andrzeja Lwów Lwów 1896-1907
1035 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1816-1820
1036 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1821-1825
1037 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1827-1830
1038 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1831-1834
1039 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1835-1837
1040 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1837-1839
1041 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1840-1842
1042 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1842-1844
1043 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1845-1847
1044 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1847-1849
1045 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1850-1852
1046 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1854-1856
1047 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1857-1859
1048 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1860-1861
1049 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1862-1865
2227 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1787-1894
2228 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1869-1889
2229 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1904-1920
2238 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1787-1894
2242 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1831-1869
2273 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1897-1917
2274 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1897-1917
2275 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1918-1929
2276 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1930-1944
2277 Lwów Św. Anny Lwów Lwów b/d
2278 Lwów Św. Anny Lwów Lwów b/d
2279 Lwów Św. Anny Lwów Lwów b/d
2435 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1855-1876
2436 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1859-1873
2437 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1873-1890
2438 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1876-1895
2439 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1890-1900
2440 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1890-1904
2441 Lwów Św. Anny Lwów Lwów 1896-1903
447 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1847
1050 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1817-1819
1051 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1820-1821
1052 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1822-1823
1053 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1824-1825
1054 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1826
1055 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1827-1823
1056 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1830-1831
1057 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1832-1834
1058 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1835-1836
1059 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1837-1839
1060 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1840-1841
1061 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1842-1843
1062 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1844-1846
1063 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1848
1064 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1849-1850
1065 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1851
1066 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1852-1857
1067 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1858-1861
1068 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1862-1865
2442 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1859-1871
2443 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1859-1894
2444 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1864-1892
2445 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1872-1880
2446 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1881-1899
2447 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1892-1909
2448 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1894-1911
2449 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1900-1912
2450 Lwów Św. Antoniego Lwów Lwów 1911-1926
2230 Lwów Św. Elżbiety Lwów Lwów 1918-1925
2231 Lwów Św. Elżbiety Lwów Lwów 1925-1937
2266 Lwów Św. Elżbiety Lwów Lwów 1937-1944
2485 Lwów Św. Franciszka Lwów Lwów 1871-1901
2486 Lwów Św. Franciszka Lwów Lwów 1890-1899
1071 Lwów Św. Łazarza Lwów Lwów 1842-1865
2462 Lwów Św. Łazarza Lwów Lwów 1866-1927
2463 Lwów Św. Łazarza Lwów Lwów 1871-1943
2464 Lwów Św. Łazarza Lwów Lwów 1928-1944
1097 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1816-1820
1098 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1821-1825
1099 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1826-1830
1100 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1831-1834
1101 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1835-1837
1102 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1837-1839
1103 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1840-1843
1104 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1843-1846
1105 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1846-1849
1106 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1850-1854
1107 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1854-1858
1108 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1859-1865
2233 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1862-1898
2234 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1857-1897
2243 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1838-1881
2244 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1865-1890
2265 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1911-1944
2474 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1862-1903
2475 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1882-1918
2476 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1890-1900
2477 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1900-1908
2478 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1903-1915
2479 Lwów Św. Marcina Lwów Lwów 1909-1915
1072 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1816-1819
1073 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1821-1824
1074 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1825-1830
1075 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1831-1835
1076 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1836-1840
1077 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1841-1846
1078 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1847-1850
1079 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1851-1859
1080 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1854-1855
1081 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1856-1859
1082 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1860-1861
1083 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1862-1865
2235 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1867-1881
2236 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1870-1878
2237 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1878-1888
2334 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1860-1896
2335 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1873-1895
2465 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1855-1872
2466 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1873-1889
2467 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1888-1897
2468 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1888-1897
2469 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1898-1902
2496 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1860-1903
2497 Lwów Św. Marii Magdaleny Lwów Lwów 1872-1910
1109 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1816-1818
1110 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1820-1821
1111 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1822-1824
1112 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1825-1827
1113 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1828-1831
1114 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1832-1834
1115 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1835-1836
1116 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1836-1838
1117 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1839-1840
1118 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1840-1842
1119 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1842=1844
1120 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1844-1846
1121 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1846-1847
1122 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1848-1849
1123 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1849-1851
1124 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1852-1854
1125 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1855-1856
1126 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1857-1859
1127 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1860-1861
1128 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1862-1863
1129 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1864-1865
2226 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1764
2245 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1858-1847
2246 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1858-1877
2247 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1863-1871
2248 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1764-1902
2249 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1872-1883
2250 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1874-1894
2251 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1883-1890
2480 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1877-1907
2481 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1890-1895
2482 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1895-1902
2483 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1902-1911
2484 Lwów Św. Mikołaja Lwów Lwów 1911-1925
2498 Lwów św. Piotra i Pawła Lwów Lwów 1826-1901
2499 Lwów św. Piotra i Pawła Lwów Lwów 1859-1899
2500 Lwów św. Piotra i Pawła Lwów Lwów 1899-1935
1147 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1816-1827
1148 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1828-1837
1149 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1838-1845
1150 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1846-1852
1151 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1852-1855
1152 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1856
1153 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1856-1857
1154 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1857-1859
1155 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1860-1861
1156 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1861-1864
1157 Lwów Św. Wincentego Lwów Lwów 1864-1865
1130 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1816-1818
1131 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1819-1821
1132 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1822-1824
1133 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1825-1828
1134 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1830-1833
1135 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1834-1836
1136 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1837-1839
1137 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1839-1841
1138 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1841-1843
1139 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1843-1845
1140 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1845-1847
1141 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1847-1849
1142 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1849-1851
1143 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1851-1854
1144 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1835-1837
1145 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1857-1860
1146 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1850-1866
2138 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1800-1850
2239 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1800-1939
2240 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1800-1890
2241 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1800-1890
2262 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1933-1944
2263 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1916-1929
2460 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1867-1900
2461 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1885-1916
2629 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1600-1607
2630 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1616-1664
2631 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1664-1689
2632 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1668-1674
2633 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1682-1890
2634 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1690-1730
2635 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1693-1701
2636 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1701-1713
2637 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1706-1710
2638 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1718-1732
2639 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1731-1765
2640 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1737-1741
2641 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1739-1785
2642 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1750-1759
2643 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1759-1765
2644 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1764-1770
2645 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1765-1770
2646 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1770-1784
2647 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1776-1784
2648 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1776-1782
2649 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1777-1784
2650 Lwów Wniebowzięcia NMP Lwów Lwów 1797-1809
366 Łopatyn Radziechów Busk 1817-1823
367 Łopatyn Radziechów Busk 1824-1836
368 Łopatyn Radziechów Busk 1837-1840
369 Łopatyn Radziechów Busk 1841-1844
370 Łopatyn Radziechów Busk 1845-1848
371 Łopatyn Radziechów Busk 1849-1852
372 Łopatyn Radziechów Busk 1853-1859
373 Łopatyn Radziechów Busk 1860-1867
2433 Łopatyn Radziechów Busk 1862-1889
2434 Łopatyn Radziechów Busk 1890-1900
1725 Łozowa Tarnopol Tarnopol 1852-1858
1726 Łozowa Tarnopol Tarnopol 1859-1865
540 Łukawiec Lubaczów Lubaczów 1821-1832
541 Łukawiec Lubaczów Lubaczów 1833-1842
1378 Łysiec Stanisławów Stanisławów 1816-1826
1379 Łysiec Stanisławów Stanisławów 1827-1836
1380 Łysiec Stanisławów Stanisławów 1838-1849
1381 Łysiec Stanisławów Stanisławów 1850-1858
1382 Łysiec Stanisławów Stanisławów 1859-1875
1583 Machliniec Żydaczów Stryj 1842-1852
1584 Machliniec Żydaczów Stryj 1853-1865
2512 Machliniec Żydaczów Stryj 1866-1898
548 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1830-1836
549 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1837-1849
550 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1850-1855
551 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1856-1859
552 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1860-1865
553 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1821-1829
2193 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1866-1882
2511 Magierów Rawa Ruska Żółkiew 1883-1900
1172 Malechów Lwów Lwów 1816-1828
1173 Malechów Lwów Lwów 1826-1831
1174 Malechów Lwów Lwów 1832-1838
1175 Malechów Lwów Lwów 1840-1845
1176 Malechów Lwów Lwów 1846-1851
1177 Malechów Lwów Lwów 1852-1858
1178 Malechów Lwów Lwów 1859-1863
1179 Malechów Lwów Lwów 1864-1868
2194 Malechów Lwów Lwów 1867-1900
1399 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1816-1825
1400 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1826-1830
1401 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1831-1833
1402 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1834-1836
1403 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1837-1842
1404 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1843-1847
1405 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1848-1853
1406 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1854-1858
1407 Marjampol Stanisławów Konkolniki 1859-1879
170 Markowa Podhajce Stanisławów 1818-1822
171 Markowa Podhajce Stanisławów 1824-1828
172 Markowa Podhajce Stanisławów 1829-1834
173 Markowa Podhajce Stanisławów 1835-1838
174 Markowa Podhajce Stanisławów 1840-1846
175 Markowa Podhajce Stanisławów 1847-1853
176 Markowa Podhajce Stanisławów 1854-1861
177 Markowa Podhajce Stanisławów 1862-1864
1579 Martnów Nowy Rohatyn Dolina 1830-1836
1580 Martnów Nowy Rohatyn Dolina 1837-1842
1581 Martnów Nowy Rohatyn Dolina 1843-1850
1582 Martnów Nowy Rohatyn Dolina 1851-1865
729 Michalcze Horodenka Horodenka 1816-1818
730 Michalcze Horodenka Horodenka 1819-1823
731 Michalcze Horodenka Horodenka 1824-1831
732 Michalcze Horodenka Horodenka 1832-1839
733 Michalcze Horodenka Horodenka 1840-1845
734 Michalcze Horodenka Horodenka 1846-1848
735 Michalcze Horodenka Horodenka 1849-1852
736 Michalcze Horodenka Horodenka 1853-1856
737 Michalcze Horodenka Horodenka 1858-1865
2008 Mielnica Borszczów Borszczów 1839-1855
2009 Mielnica Borszczów Borszczów 1856-1859
2010 Mielnica Borszczów Borszczów 1859-1861
2011 Mielnica Borszczów Borszczów 1862-1865
1585 Mikołajów Żydaczów Stryj 1830-1835
1586 Mikołajów Żydaczów Stryj 1836-1839
1587 Mikołajów Żydaczów Stryj 1839-1843
1588 Mikołajów Żydaczów Stryj 1843-1849
1589 Mikołajów Żydaczów Stryj 1850-1853
1590 Mikołajów Żydaczów Stryj 1861-1865
1729 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1814-1823
1730 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1824-1831
1731 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1833-1836
1732 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1837-1840
1733 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1843-1844
1734 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1845-1846
1735 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1847-1849
1736 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1850-1852
1737 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1853-1855
1738 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1856-1858
1739 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1859-1862
1740 Mikulińce Tarnopol Trembowola 1863-1865
374 Milatyn Kamionka Strumiłowa Gliniany 1817-1823
375 Milatyn Kamionka Strumiłowa Gliniany 1824-1836
376 Milatyn Kamionka Strumiłowa Gliniany 1837-1849
377 Milatyn Kamionka Strumiłowa Gliniany 1842-1845
378 Milatyn Kamionka Strumiłowa Gliniany 1846-1851
379 Milatyn Kamionka Strumiłowa Gliniany 1852-1863
2514 Milatyn Nowy Kamionka Strumiłowa Gliniany 1866-1885
2515 Milatyn Nowy Kamionka Strumiłowa Gliniany 1886-1900
2517 Milczyce Rudki Sądowa Wisznia 1875-1900
2338 Miżyniec Przemyśl Mościska 1915-1945
1741 Mogilnica Trembowola Trembowola 1852-1858
1742 Mogilnica Trembowola Trembowola 1861-1865
1383 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1816-1819
1384 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1821-1824
1385 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1825-1827
1386 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1826-1831
1387 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1832-1834
1388 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1835-1838
1389 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1838-1840
1390 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1840-1843
1391 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1843-1845
1392 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1845-1848
1393 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1848-1850
1394 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1852-1854
1395 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1855-1858
1396 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1858-1860
1397 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1860-1864
1398 Monasterzyska Buczacz Buczacz 1864-1879
554 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1817-1828
555 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1829-1839
556 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1840-1845
557 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1846-1854
558 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1854-1859
559 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1860-1865
2191 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1866-1883
2192 Mosty Wielkie Żółkiew Żółkiew 1884-1900
1408 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1816-1820
1409 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1821-1830
1410 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1831-1835
1411 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1835-1840
1412 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1840-1844
1413 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1845-1846
1414 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1847-1849
1415 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1849-1852
1416 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1852-1856
1417 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1856-1859
1418 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1860-1862
1419 Nadwórna Nadwórna Stanisławów 1863-1875
178 Narajów Brzeżany Brzeżany 1818-1825
179 Narajów Brzeżany Brzeżany 1826-1835
180 Narajów Brzeżany Brzeżany 1837-1847
181 Narajów Brzeżany Brzeżany 1848-1854
182 Narajów Brzeżany Brzeżany 1856-1864
560 Narol Lubaczów Lubaczów 1821-1833
561 Narol Lubaczów Lubaczów 1835-1842
562 Narol Lubaczów Lubaczów 1855-1865
2197 Narol Lubaczów Lubaczów 1876-1889
2198 Narol Lubaczów Lubaczów 1890-1900
1743 Nastasów Tarnopol Trembowola 1816-1818
1744 Nastasów Tarnopol Trembowola 1819-1822
1745 Nastasów Tarnopol Trembowola 1823-1825
1746 Nastasów Tarnopol Trembowola 1827-1829
1747 Nastasów Tarnopol Trembowola 1831-1833
1748 Nastasów Tarnopol Trembowola 1834-1837
1749 Nastasów Tarnopol Trembowola 1838-1839
1750 Nastasów Tarnopol Trembowola 1840-1842
1751 Nastasów Tarnopol Trembowola 1843
1752 Nastasów Tarnopol Trembowola 1844
1753 Nastasów Tarnopol Trembowola 1845
1754 Nastasów Tarnopol Trembowola 1846
1755 Nastasów Tarnopol Trembowola 1847
1756 Nastasów Tarnopol Trembowola 1848
1757 Nastasów Tarnopol Trembowola 1849
1758 Nastasów Tarnopol Trembowola 1850-1851
1759 Nastasów Tarnopol Trembowola 1852-1854
1760 Nastasów Tarnopol Trembowola 1855-1857
1761 Nastasów Tarnopol Trembowola 1858-1860
1762 Nastasów Tarnopol Trembowola 1861-1862
1763 Nastasów Tarnopol Trembowola 1863-1865
1187 Nawarja Lwów Szczerzec 1816-1820
1188 Nawarja Lwów Szczerzec 1821-1825
1189 Nawarja Lwów Szczerzec 1825-1832
1190 Nawarja Lwów Szczerzec 1833-1835
1191 Nawarja Lwów Szczerzec 1837-1840
1192 Nawarja Lwów Szczerzec 1841-1843
1193 Nawarja Lwów Szczerzec 1844-1846
1194 Nawarja Lwów Szczerzec 1847-1851
1195 Nawarja Lwów Szczerzec 1852-1855
1196 Nawarja Lwów Szczerzec 1856-1861
1197 Nawarja Lwów Szczerzec 1862-1865
2195 Nawarja Lwów Szczerzec 1866-1885
2196 Nawarja Lwów Szczerzec 1886-1900
2520 Nawarja Lwów Szczerzec 1901-1915
563 Niemirów Rawa Ruska Lubaczów 1821-1826
564 Niemirów Rawa Ruska Lubaczów 1827-1832
565 Niemirów Rawa Ruska Lubaczów 1833-1855
566 Niemirów Rawa Ruska Lubaczów 1835-1865
2521 Niemirów Rawa Ruska Lubaczów 1876-1891
2522 Niemirów Rawa Ruska Lubaczów 1892-1899
1420 Niżniów Tłumacz Stanisławów 1816-1825
1421 Niżniów Tłumacz Stanisławów 1826-1832
1422 Niżniów Tłumacz Stanisławów 1832-1839
1423 Niżniów Tłumacz Stanisławów 1840-1846
1424 Niżniów Tłumacz Stanisławów 1847-1853
1425 Niżniów Tłumacz Stanisławów 1858-1865
2524 Nowe Miasto Dobromil Dobromil 1869-1892
2525 Nowe Miasto Dobromil Dobromil 1886-1894
2526 Nowe Miasto Dobromil Dobromil 1830-1848
2526a Nowe Miasto Dobromil Dobromil 1823-1850
2527 Nowe Miasto Dobromil Dobromil 1885-1900
738 Obertyn Horodenka Horodenka 1816-1818
739 Obertyn Horodenka Horodenka 1819-1820
740 Obertyn Horodenka Horodenka 1822-1823
741 Obertyn Horodenka Horodenka 1824-1825
742 Obertyn Horodenka Horodenka 1828-1830
743 Obertyn Horodenka Horodenka 1831
744 Obertyn Horodenka Horodenka 1832-1833
745 Obertyn Horodenka Horodenka 1836
746 Obertyn Horodenka Horodenka 1837
747 Obertyn Horodenka Horodenka 1838-1840
748 Obertyn Horodenka Horodenka 1842-1844
749 Obertyn Horodenka Horodenka 1845-1847
750 Obertyn Horodenka Horodenka 1848-1852
751 Obertyn Horodenka Horodenka 1853-1855
752 Obertyn Horodenka Horodenka 1855-1857
753 Obertyn Horodenka Horodenka 1858-1861
754 Obertyn Horodenka Horodenka 1862-1865
1198 Obroszyn Gródek Jagielloński Szczerzec 1816-1824
1199 Obroszyn Gródek Jagielloński Szczerzec 1825-1832
1200 Obroszyn Gródek Jagielloński Szczerzec 1833-1848
1201 Obroszyn Gródek Jagielloński Szczerzec 1849-1858
1202 Obroszyn Gródek Jagielloński Szczerzec 1858-1865
2201 Obroszyn Gródek Jagielloński Szczerzec 1866-1884
390 Olejów Zborów Zborów 1850-1856
391 Olejów Zborów Zborów 1857-1865
392 Olesko Złoczów Złoczów 1816-1824
393 Olesko Złoczów Złoczów 1825-1830
394 Olesko Złoczów Złoczów 1832-1837
395 Olesko Złoczów Złoczów 1838-1841
396 Olesko Złoczów Złoczów 1842-1845
397 Olesko Złoczów Złoczów 1846-1851
398 Olesko Złoczów Złoczów 1852-1854
399 Olesko Złoczów Złoczów 1855-1857
400 Olesko Złoczów Złoczów 1858-1861
401 Olesko Złoczów Złoczów 1862-1865
2528 Olesko Złoczów Złoczów 1866-1883
2529 Olesko Złoczów Złoczów 1883-1900
567 Oleszyce Lubaczów Lubaczów 1821-1829
568 Oleszyce Lubaczów Lubaczów 1830-1837
569 Oleszyce Lubaczów Lubaczów 1838-1857
2199 Oleszyce Lubaczów Lubaczów 1876-1892
2200 Oleszyce Lubaczów Lubaczów 1892-1900
1764 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1816-1822
1765 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1823-1829
1766 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1831-1836
1767 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1837-1841
1768 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1843-1847
1769 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1847-1851
1770 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1852-1855
1771 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1856-1859
1772 Opryłowce Zbaraż Tarnopol 1859-1865
570 Ostrów Sokal Bełz 1817-1828
571 Ostrów Sokal Bełz 1829-1838
572 Ostrów Sokal Bełz 1838-1851
573 Ostrów Sokal Bełz 1851-1860
574 Ostrów Sokal Bełz 1860-1865
2202 Ostrów Lwów Szczerzec 1876-1889
1426 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1816-1823
1427 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1824-1830
1428 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1831-1836
1429 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1838-1844
1430 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1845-1848
1431 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1849-1855
1432 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1856-1860
1433 Ottynia Tłumacz Stanisławów 1861-1864
755 Peczeniżyn Kołomyja Kołomyja 1833
2015 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1816-1819
2016 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1820-1823
2017 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1824-1828
2018 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1829-1833
2019 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1834-1838
2020 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1839-1842
2021 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1843-1844
2022 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1845-1847
2023 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1848-1849
2024 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1850-1852
2025 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1853-1857
2026 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1858-1861
2027 Petlikowce Stare Buczacz Podhajce 1862-1865
402 Pieniaki Brody Brody 1816-1823
403 Pieniaki Brody Brody 1924-1828
404 Pieniaki Brody Brody 1829-1834
405 Pieniaki Brody Brody 1835-1839
406 Pieniaki Brody Brody 1840-1846
407 Pieniaki Brody Brody 1847-1853
408 Pieniaki Brody Brody 1854-1859
409 Pieniaki Brody Brody 1860-1865
2531 Pieniaki Brody Brody 1866-1879
2532 Pieniaki Brody Brody 1879-1900
756 Pistyń Kosów Kołomyja 1816-1819
757 Pistyń Kosów Kołomyja 1820-1825
758 Pistyń Kosów Kołomyja 1828-1833
759 Pistyń Kosów Kołomyja 1836-1843
760 Pistyń Kosów Kołomyja 1850-1856
575 Płazów Lubaczów Lubaczów 1821-1826
576 Płazów Lubaczów Lubaczów 1827-1833
577 Płazów Lubaczów Lubaczów 1835-1638
578 Płazów Lubaczów Lubaczów 1840-1855
2204 Płazów Lubaczów Lubaczów 1891-4901
2205 Płazów Lubaczów Lubaczów 1876-1896
190 Podhajce Podhajce Podhajce 1818-1825
191 Podhajce Podhajce Podhajce 1826-1832
192 Podhajce Podhajce Podhajce 1833-1839
193 Podhajce Podhajce Podhajce 1840-1845
194 Podhajce Podhajce Podhajce 1846-1851
195 Podhajce Podhajce Podhajce 1852-1854
196 Podhajce Podhajce Podhajce 1855-1858
197 Podhajce Podhajce Podhajce 1859-1862
198 Podhajce Podhajce Podhajce 1853-1865
2536 Podhajce Podhajce Podhajce 1866-1835
2537 Podhajce Podhajce Podhajce 1868-1900
199 Podkamień Rohatyn Brody 1816-1825
200 Podkamień Rohatyn Brody 1826-1832
201 Podkamień Rohatyn Brody 1833-1845
202 Podkamień Rohatyn Brody 1848-1855
203 Podkamień Rohatyn Brody 1858-1868
410 Podkamień Brody Brody 1816-1818
411 Podkamień Brody Brody 1819-1824
412 Podkamień Brody Brody 1825-1828
413 Podkamień Brody Brody 1830-1833
414 Podkamień Brody Brody 1834-1838
415 Podkamień Brody Brody 1839-1842
416 Podkamień Brody Brody 1843-1846
417 Podkamień Brody Brody 1847-1852
418 Podkamień Brody Brody 1853-1856
419 Podkamień Brody Brody 1857-1861
420 Podkamień Brody Brody 1962-1865
2538 Podkamień Brody Brody 1866-1872
2539 Podkamień Brody Brody 1873-1880
2540 Podkamień Brody Brody 1831-1888
2541 Podkamień Brody Brody 1888-1894
2542 Podkamień Brody Brody 1894-1900
2543 Podkamień Brody Brody 1901-1910
189 Podwysokie Przemyślany Świrz 1816-1869
421 Pomorzany Zborów Zborów 1816-1823
422 Pomorzany Zborów Zborów 1825-1827
423 Pomorzany Zborów Zborów 1828-1833
424 Pomorzany Zborów Zborów 1834-1837
425 Pomorzany Zborów Zborów 1838-1843
426 Pomorzany Zborów Zborów 1844-1847
427 Pomorzany Zborów Zborów 1848-1853
428 Pomorzany Zborów Zborów 1854-1859
429 Pomorzany Zborów Zborów 1860-1865
2546 Pomorzany Zborów Zborów 1866-1883
2547 Pomorzany Zborów Zborów 1883-1899
1434 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1816-1823
1435 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1824-1830
1436 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1831-1833
1437 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1834-1838
1438 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1839-1842
1439 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1843-1848
1440 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1850-1855
1441 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1855-1860
1442 Potok Złoty Buczacz Buczacz 1863-1879
579 Potylicz Rawa Ruska Żółkiew 1821-1827
580 Potylicz Rawa Ruska Żółkiew 1828-1833
581 Potylicz Rawa Ruska Żółkiew 1835-1849
582 Potylicz Rawa Ruska Żółkiew 1850-1856
583 Potylicz Rawa Ruska Żółkiew 1857-1855
2203 Potylicz Rawa Ruska Żółkiew 1866-1900
1180 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1816-1819
1181 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1820-1825
1182 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1832-1836
1183 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1836-1840
1184 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1841-1845
1185 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1845-1848
1186 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1848-1850
1203 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1786-1875
1204 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1788-1875
1205 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1786-1875
1206 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1785
1207 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1785
1208 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1788-1875
1209 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1785-1874
1210 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1826-1830
1211 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1826-1875
1212 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1831-1856
1213 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1857-1862
1214 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1863-1867
2167 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1876–1896
2544 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1866-1898
2545 Powitno/Malczyce Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1899-1911
1215 Prusy Lwów Lwów 1816-1821
1216 Prusy Lwów Lwów 1822-1825
1217 Prusy Lwów Lwów 1826-1829
1218 Prusy Lwów Lwów 1830-1832
1219 Prusy Lwów Lwów 1835-1838
1220 Prusy Lwów Lwów 1840-1843
1221 Prusy Lwów Lwów 1844-1846
1222 Prusy Lwów Lwów 1846-1848
1223 Prusy Lwów Lwów 1849-1850
1224 Prusy Lwów Lwów 1851-1855
1225 Prusy Lwów Lwów 1856-1859
1226 Prusy Lwów Lwów 1860-1869
2550 Prusy Lwów Lwów 1866-1880
2551 Prusy Lwów Lwów 1881-1899
183 Przemyślany Przemyślany Świrz 1816-1821
184 Przemyślany Przemyślany Świrz 1822-1830
185 Przemyślany Przemyślany Świrz 1831-1838
186 Przemyślany Przemyślany Świrz 1840-1848
187 Przemyślany Przemyślany Świrz 1850-1859
188 Przemyślany Przemyślany Świrz 1860-1868
2533 Przemyślany Przemyślany Świrz 1806-1879
2534 Przemyślany Przemyślany Świrz 1880-1889
2535 Przemyślany Przemyślany Świrz 1890-1900
2146 Radenice Mościska Mościska 1832-1881
2553 Radziechów Radziechów Busk 1868-1883
2554 Radziechów Radziechów Busk 1884-1900
430 Radziechów Zborów Zborów 1817-1825
431 Radziechów Zborów Zborów 1826-1830
432 Radziechów Zborów Zborów 1831-1835
433 Radziechów Zborów Zborów 1837-1844
434 Radziechów Zborów Zborów 1845-1851
435 Radziechów Zborów Zborów 1852-1856
436 Radziechów Zborów Zborów 1857-1862
437 Radziechów Zborów Zborów 1863-1867
1227 Rakowiec Lwów Szczerzec 1816-1823
1228 Rakowiec Lwów Szczerzec 1830-1838
1229 Rakowiec Lwów Szczerzec 1838-1843
1230 Rakowiec Lwów Szczerzec 1843-1846
1231 Rakowiec Lwów Szczerzec 1847-1852
1232 Rakowiec Lwów Szczerzec 1852-1859
1233 Rakowiec Lwów Szczerzec 1859-1864
2209 Rakowiec Lwów Szczerzec 1867-1893
584 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1827-1929
585 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1821-1826
586 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1830-1839
587 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1835-1836
588 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1837-1840
589 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1842-1851
590 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1852-1854
591 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1855-1857
592 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1858-1861
593 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1862-1868
2206 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1866=1878
2207 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1879-1890
2208 Rawa Ruska Rawa Ruska Żółkiew 1891-1900
1234 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1816-1820
1235 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1821-1828
1236 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1827-1831
1237 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1832-1836
1238 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1836-1839
1239 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1840-1843
1240 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1843-1846
1241 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1847-1849
1242 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1850-1852
1243 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1852-1854
1244 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1855-1858
1245 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1856-1863
1246 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1863-1867
2160 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1868-1877
2161 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1878-1889
2162 Rodatycze Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1890-1900
204 Rohatyn Rohatyn Konkolniki 1818-1825
205 Rohatyn Rohatyn Konkolniki 1826-1835
206 Rohatyn Rohatyn Konkolniki 1837-1843
207 Rohatyn Rohatyn Konkolniki 1845-1849
208 Rohatyn Rohatyn Konkolniki 1850-1854
209 Rohatyn Rohatyn Konkolniki 1855-1864
1773 Rosochowaciec Podhajce Podhajce 1851-1854
1774 Rosochowaciec Podhajce Podhajce 1856-1859
1775 Rosochowaciec Podhajce Podhajce 1861-1865
1600 Rozdół Żydaczów Stryj 1830-1832
1601 Rozdół Żydaczów Stryj 1835-1837
1602 Rozdół Żydaczów Stryj 1837-1839
1603 Rozdół Żydaczów Stryj 1840-1843
1604 Rozdół Żydaczów Stryj 1843-1848
1605 Rozdół Żydaczów Stryj 1849-1852
1606 Rozdół Żydaczów Stryj 1853-1865
2556 Rozdół Żydaczów Stryj 1870-1885
1591 Rożniatów Dolina Dolina 1830-1835
1592 Rożniatów Dolina Dolina 1836-1840
1593 Rożniatów Dolina Dolina 1841-1846
1594 Rożniatów Dolina Dolina 1846-1849
1595 Rożniatów Dolina Dolina 1849-1852
1596 Rożniatów Dolina Dolina 1852-1855
1597 Rożniatów Dolina Dolina 1856-1859
1598 Rożniatów Dolina Dolina 1859-1861
1599 Rożniatów Dolina Dolina 1862-1862
2555 Ryków Złoczów Złoczów 1784-1913
1247 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1782-1821
1248 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1822-1826
1249 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1827-1834
1250 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1836-1838
1251 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1840-1842
1252 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1843-1846
1253 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1846-1850
1254 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1850-1853
1255 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1854-1856
1256 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1857-1861
1257 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1862-1867
2557 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1868-1887
2558 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1870-1891
2559 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1888-1900
2560 Rzęsna Polska Lwów Gródek Jagielloński 1901-1909
2280 Sambor Sambor 1841-1846
2281 Sambor Sambor 1883-1894
2282 Sambor Sambor 1873-1892
2283 Sambor Sambor 1881-1885
438 Sasów Złoczów Złoczów 1816-1820
439 Sasów Złoczów Złoczów 1822-1827
440 Sasów Złoczów Złoczów 1828-1834
441 Sasów Złoczów Złoczów 1835-1836
442 Sasów Złoczów Złoczów 1836-1837
443 Sasów Złoczów Złoczów 1838-1839
444 Sasów Złoczów Złoczów 1840-1841
445 Sasów Złoczów Złoczów 1842-1844
446 Sasów Złoczów Złoczów 1846-1847
448 Sasów Złoczów Złoczów 1847-1852
449 Sasów Złoczów Złoczów 1853-1856
450 Sasów Złoczów Złoczów 1857-1861
451 Sasów Złoczów Złoczów 1862-1863
452 Sasów Złoczów Złoczów 1864-1865
453 Sasów Złoczów Złoczów 1879-1865
2561 Sasów Złoczów Złoczów 1866-1878
2562 Sasów Złoczów Złoczów 1879-1890
2563 Sasów Złoczów Złoczów 1901-1904
2148 Sądowa Wisznia Mościska Sądowa Wisznia 1783-1872
2149 Sądowa Wisznia Mościska Sądowa Wisznia 1859-1892
2326 Sichów Lwów Lwów 1784-1906
2028 Sidorów Kopczyńce Czortków 1817-1822
2029 Sidorów Kopczyńce Czortków 1823-1830
2030 Sidorów Kopczyńce Czortków 1831-1838
2031 Sidorów Kopczyńce Czortków 1839-1845
2032 Sidorów Kopczyńce Czortków 1846-1847
2033 Sidorów Kopczyńce Czortków 1848-1850
2034 Sidorów Kopczyńce Czortków 1851-1852
2035 Sidorów Kopczyńce Czortków 1853-1858
2036 Sidorów Kopczyńce Czortków 1859-1861
2037 Sidorów Kopczyńce Czortków 1862-1865
1258 Siemianówka Lwów Szczerzec 1816-1819
1259 Siemianówka Lwów Szczerzec 1820-1824
1260 Siemianówka Lwów Szczerzec 1825-1827
1261 Siemianówka Lwów Szczerzec 1828-1832
1262 Siemianówka Lwów Szczerzec 1833-1837
1263 Siemianówka Lwów Szczerzec 1838-1840
1264 Siemianówka Lwów Szczerzec 1841-1844
1265 Siemianówka Lwów Szczerzec 1845-1847
1266 Siemianówka Lwów Szczerzec 1848-1851
1267 Siemianówka Lwów Szczerzec 1852-1855
1268 Siemianówka Lwów Szczerzec 1856-1859
1269 Siemianówka Lwów Szczerzec 1860-1862
1270 Siemianówka Lwów Szczerzec 1863-1865
2568 Siemianówka Lwów Szczerzec 1850-1892
2569 Siemianówka Lwów Szczerzec 1866-1880
2570 Siemianówka Lwów Szczerzec 1882-1900
2571 Siemianówka Lwów Szczerzec 1901-1913
2038 Skała Borszczów Borszczów 1816-1820
2039 Skała Borszczów Borszczów 1821-1825
2040 Skała Borszczów Borszczów 1827-1830
2041 Skała Borszczów Borszczów 1831-1836
2042 Skała Borszczów Borszczów 1838-1843
2043 Skała Borszczów Borszczów 1844-1846
2044 Skała Borszczów Borszczów 1848-1852
2045 Skała Borszczów Borszczów 1854-1857
2046 Skała Borszczów Borszczów 1858-1861
2047 Skała Borszczów Borszczów 1862-1865
1776 Skałat Skałat Skałat 1816-1818
1777 Skałat Skałat Skałat 1819-1822
1778 Skałat Skałat Skałat 1823-1825
1779 Skałat Skałat Skałat 1827-1831
1780 Skałat Skałat Skałat 1833-1834
1781 Skałat Skałat Skałat 1835-1836
1782 Skałat Skałat Skałat 1837-1838
1783 Skałat Skałat Skałat 1839-1840
1784 Skałat Skałat Skałat 1840-1843
1785 Skałat Skałat Skałat 1843-1845
1786 Skałat Skałat Skałat 1846-1847
1787 Skałat Skałat Skałat 1848
1788 Skałat Skałat Skałat 1849-1850
1789 Skałat Skałat Skałat 1851-1852
1790 Skałat Skałat Skałat 1853
1791 Skałat Skałat Skałat 1854
1792 Skałat Skałat Skałat 1855-1856
1793 Skałat Skałat Skałat 1857-1858
1794 Skałat Skałat Skałat 1859-1860
1795 Skałat Skałat Skałat 1861-1863
1796 Skałat Skałat Skałat 1864-1865
1607 Skole Stryj Stryj 1830-1836
1608 Skole Stryj Stryj 1837-1841
1609 Skole Stryj Stryj 1843-1848
1610 Skole Stryj Stryj 1852-1865
1611 Skole Stryj Stryj 1830-1836
1612 Skole Stryj Stryj 1836-1838
1613 Skole Stryj Stryj 1839-1843
1614 Skole Stryj Stryj 1845-1851
1615 Skole Stryj Stryj 1852-1865
594 Sokal Sokal Bełz 1823-1829
595 Sokal Sokal Bełz 1830-1837
596 Sokal Sokal Bełz 1838-1840
597 Sokal Sokal Bełz 1941-1844
598 Sokal Sokal Bełz 1844-1846
599 Sokal Sokal Bełz 1847-1848
600 Sokal Sokal Bełz 1851-1854
601 Sokal Sokal Bełz 1855-1856
602 Sokal Sokal Bełz 1857
603 Sokal Sokal Bełz 1858-1859
604 Sokal Sokal Bełz 1860-1865
2210 Sokal Sokal Bełz 1876-1883
1271 Sokloniki Lwów Lwów 1816-1822
1272 Sokloniki Lwów Lwów 1823-1826
1273 Sokloniki Lwów Lwów 1827-1830
1274 Sokloniki Lwów Lwów 1831-1836
1275 Sokloniki Lwów Lwów 1836-1840
1276 Sokloniki Lwów Lwów 1841-1844
1277 Sokloniki Lwów Lwów 1844-1848
1278 Sokloniki Lwów Lwów 1849-1851
1279 Sokloniki Lwów Lwów 1852-1857
1280 Sokloniki Lwów Lwów 1857-1861
1281 Sokloniki Lwów Lwów 1862-1868
2212 Sokloniki Lwów Lwów 1888-1900
2211 Sokolniki Lwów Lwów 1867-1887
2572 Sokolniki Lwów Lwów 1888-1902
2573 Sokołów Stryj Stryj 1862-1892
217 Sokołówka Złoczów Świrz 1816-1824
218 Sokołówka Złoczów Świrz 1825-1835
219 Sokołówka Złoczów Świrz 1836-1853
220 Sokołówka Złoczów Świrz 1854-1868
2574 Sokołówka Bóbrka Świrz 1866-1900
2575 Sokołówka Bóbrka Świrz 1901-1917
1443 Sołotwina Nadwórna Stanisławów 1816-1832
1444 Sołotwina Nadwórna Stanisławów 1833-1839
1445 Sołotwina Nadwórna Stanisławów 1840-1845
1446 Sołotwina Nadwórna Stanisławów 1847-1854
1447 Sołotwina Nadwórna Stanisławów 1855-1875
454 Stanisławczyk Brody Brody 1817-1825
455 Stanisławczyk Brody Brody 1826-1834
456 Stanisławczyk Brody Brody 1835-1843
457 Stanisławczyk Brody Brody 1844-1850
458 Stanisławczyk Brody Brody 1852-1857
459 Stanisławczyk Brody Brody 1858-1865
460 Stanisławczyk Brody Brody 1817-1829
461 Stanisławczyk Brody Brody 1830-1836
2577 Stanisławczyk Brody Brody 1866-1895
2578 Stanisławczyk Brody Brody 1785-1833
2579 Stanisławczyk Brody Brody 1785-1785
2580 Stanisławczyk Brody Brody 1787-1860
1448 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1816-1818
1449 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1819-1821
1450 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1822-1823
1451 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1824-1825
1452 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1826-1828
1453 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1830-1831
1454 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1832-1833
1455 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1834-1835
1456 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1836-1838
1457 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1839-1842
1458 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1844-1845
1459 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1846-1848
1460 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1849-1851
1461 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1852-1853
1462 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1854-1857
1463 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1857-1861
1465 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1862-1864
1466 Stanisławów Stanisławów Stanisławów 1864-1875
221 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1816-1825
222 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1826-1831
223 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1832-1840
224 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1842-1854
225 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1855-1868
2581 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1866-1879
2582 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1880-1889
2583 Stare Sioło Bóbrka Świrz 1890-1900
462 Stojanów Radziechów Busk 1837-1848
463 Stojanów Radziechów Busk 1849-1856
464 Stojanów Radziechów Busk 1857-1867
2584 Stojanów Radziechów Busk 1868-1900
2147 Stojańce Mościska Sądowa Wisznia 1851-1887
2585 Stojańce Mościska Sądowa Wisznia 1869-1903
1797 Strusów Trembowola Trembowola 1816-1821
1798 Strusów Trembowola Trembowola 1822-1825
1799 Strusów Trembowola Trembowola 1825-1834
1800 Strusów Trembowola Trembowola 1835-1838
1801 Strusów Trembowola Trembowola 1839-1845
1802 Strusów Trembowola Trembowola 1846-1848
1803 Strusów Trembowola Trembowola 1849-1851
1804 Strusów Trembowola Trembowola 1851-1854
1805 Strusów Trembowola Trembowola 1854-1858
1806 Strusów Trembowola Trembowola 1856-1858
1807 Strusów Trembowola Trembowola 1859-1862
1808 Strusów Trembowola Trembowola 1863-1865
1616 Stryj Stryj Stryj 1830-1835
1617 Stryj Stryj Stryj 1839-1841
1618 Stryj Stryj Stryj 1839-1841
1619 Stryj Stryj Stryj 1843-1845
1620 Stryj Stryj Stryj 1845-1849
1621 Stryj Stryj Stryj 1850-1852
1622 Stryj Stryj Stryj 1853-1861
1623 Stryj Stryj Stryj 1862-1865
2586 Stryj Stryj Stryj 1898-1944
2587 Stryj Stryj Stryj 1900-1944
2588 Stryj Stryj Stryj 1862-1895
2589 Stryj Stryj Stryj 1868-1886
2590 Stryj Stryj Stryj 1883-1904
2591 Stryj Stryj Stryj 1886-1890
2592 Stryj Stryj Stryj 1890-1896
2593 Stryj Stryj Stryj 1890-1897
2594 Stryj Stryj Stryj 1895-1910
2595 Stryj Stryj Stryj 1898-1905
1297 Szczerzec Lwów Szczerzec 1816-1818
1298 Szczerzec Lwów Szczerzec 1819-1823
1299 Szczerzec Lwów Szczerzec 1824-1835
1300 Szczerzec Lwów Szczerzec 1836-1845
1301 Szczerzec Lwów Szczerzec 1846-1858
1302 Szczerzec Lwów Szczerzec 1861-1855
2222 Szczerzec Lwów Szczerzec 1866-1884
2614 Szczerzec Lwów Szczerzec 1817-1904
2615 Szczerzec Lwów Szczerzec 1845-1880
2616 Szczerzec Lwów Szczerzec 1863-1884
2617 Szczerzec Lwów Szczerzec 1882-1909
2618 Szczerzec Lwów Szczerzec 1885-1892
2619 Szczerzec Lwów Szczerzec 1891-1899
2620 Szczerzec Lwów Szczerzec 1900-1909
476 Szczurowce Szczurowice Brody 1830-1836
477 Szczurowce Szczurowice Brody 1837-1852
478 Szczurowce Szczurowice Brody 1853-1865
475 Szczurowice Szczurowice Brody 1816-1828
2621 Szczurowice Radziechów Szczerzec 1866-1901
761 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1816-1819
762 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1820-1823
763 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1824-1828
764 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1829-1831
765 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1832-1836
766 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1836-1838
767 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1828-1839
768 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1839-1840
769 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1842-1850
770 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1853-1855
771 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1856-1861
772 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1862-1865
773 Śniatyn Śniatyn Horodenka 1865
2651 świadectwa z parafii na „B”,”W”
2652 świadectwa z parafii na „W”
2653 świadectwa z parafii na”D”
2139 świadectwa z parafii na”G”,”Z”,”K” 1852-1938
2654 świadectwa z parafii na”M”,”N”, „O”, „P”, „R”, „S”, „T”, „H”, „J”
210 Świrz Przemyślany Świrz 1816-1821
211 Świrz Przemyślany Świrz 1822-1829
212 Świrz Przemyślany Świrz 1831-1834
213 Świrz Przemyślany Świrz 1836-1844
214 Świrz Przemyślany Świrz 1845-1853
215 Świrz Przemyślany Świrz 1854-1861
216 Świrz Przemyślany Świrz 1861-1868
2564 Świrz Przemyślany Świrz 1856-1889
2565 Świrz Przemyślany Świrz 1886-1878
2566 Świrz Przemyślany Świrz 1879-1889
2567 Świrz Przemyślany Świrz 1890-1900
465 Tadanie Kamionka Strumiłowa Gliniany 1818-1840
466 Tadanie Kamionka Strumiłowa Gliniany 1841-1854
467 Tadanie Kamionka Strumiłowa Gliniany 1855-1863
2596 Tadanie Kamionka Strumiłowa Gliniany 1866-1900
2597 Tamanowice Mościska Pruchnik 1786-1906
1818 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1816-1818
1819 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1819-1822
1820 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1823-1824
1821 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1825-1827
1822 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1831-1833
1823 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1834-1836
1824 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1837-1839
1825 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1839-1840
1826 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1842-1843
1827 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1843-1844
1828 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1846
1829 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1847-1848
1830 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1848-1849
1831 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1849-1851
1832 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1852-1853
1833 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1854
1834 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1855
1835 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1856-1857
1836 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1858-1859
1837 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1860-1862
1838 Tarnopol Tarnopol Tarnopol 1863-1865
1809 Tarnoruda Skałat Skałat 1816-1821
1810 Tarnoruda Skałat Skałat 1822-1831
1811 Tarnoruda Skałat Skałat 1833-1836
1812 Tarnoruda Skałat Skałat 1838-1840
1813 Tarnoruda Skałat Skałat 1842-1844
1814 Tarnoruda Skałat Skałat 1846-1850
1815 Tarnoruda Skałat Skałat 1851-1855
1816 Tarnoruda Skałat Skałat 1856-1860
1817 Tarnoruda Skałat Skałat 1861-1865
605 Tartaków Sokal Bełz 1823-1825
606 Tartaków Sokal Bełz 1826-1828
607 Tartaków Sokal Bełz 1829-1842
608 Tartaków Sokal Bełz 1845-1847
609 Tartaków Sokal Bełz 1848-1855
610 Tartaków Sokal Bełz 1856-1860
611 Tartaków Sokal Bełz 1861-1865
2215 Tartaków Sokal Bełz 1866-1881
2216 Tartaków Sokal Bełz 1882-1894
2217 Tartaków Sokal Bełz 1894-1900
1480 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1817-1819
1481 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1820-1824
1482 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1825-1828
1483 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1830-1832
1484 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1833-1836
1485 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1838-1840
1486 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1842-1845
1487 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1846-1848
1488 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1849-1850
1489 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1851-1853
1490 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1854-1856
1491 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1857-1858
1492 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1859-1861
1493 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1862-1864
1494 Tłumacz Tłumacz Stanisławów 1864-1875
2048 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1816-1825
2049 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1822-1827
2050 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1828-1831
2051 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1833-1835
2052 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1836-1839
2053 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1840-1842
2054 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1843-1845
2055 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1846-1849
2056 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1850-1852
2057 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1854-1856
2058 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1857-1860
2059 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1861-1863
2060 Tłuste Zaleszczyki Jazłowiec 1864-1865
1852 Toki Zbaraż Skałat 1816-1820
1853 Toki Zbaraż Skałat 1821-1825
1854 Toki Zbaraż Skałat 1827-1835
1855 Toki Zbaraż Skałat 1836-1843
1856 Toki Zbaraż Skałat 1844-1851
1857 Toki Zbaraż Skałat 1852-1854
1858 Toki Zbaraż Skałat 1855-1856
1859 Toki Zbaraż Skałat 1857-1859
1860 Toki Zbaraż Skałat 1860-1865,1929-1930
468 Toporów Radziechów Busk 1817-1824
469 Toporów Radziechów Busk 1825-1832
470 Toporów Radziechów Busk 1833-1839
471 Toporów Radziechów Busk 1840-1845
472 Toporów Radziechów Busk 1846-1850
473 Toporów Radziechów Busk 1851-1859
474 Toporów Radziechów Busk 1860-1867
2599 Toporów Radziechów Busk 1868-1884
2600 Toporów Radziechów Busk 1885-1900
1839 Touste Skałat Skałat 1816-1820
1840 Touste Skałat Skałat 1821-1831
1841 Touste Skałat Skałat 1833-1836
1842 Touste Skałat Skałat 1837-1839
1843 Touste Skałat Skałat 1840-1844
1844 Touste Skałat Skałat 1845-1847
1845 Touste Skałat Skałat 1848-1851
1846 Touste Skałat Skałat 1851-1853
1847 Touste Skałat Skałat 1854-1855
1848 Touste Skałat Skałat 1856-1858
1849 Touste Skałat Skałat 1859-1861
1850 Touste Skałat Skałat 1862-1864
1851 Touste Skałat Skałat 1865-1866
1861 Trembowola Trembowola Trembowola 1816-1820
1862 Trembowola Trembowola Trembowola 1821-1822
1863 Trembowola Trembowola Trembowola 1823-1824
1864 Trembowola Trembowola Trembowola 1825-1829
1865 Trembowola Trembowola Trembowola 1831-1833
1866 Trembowola Trembowola Trembowola 1836-1837
1867 Trembowola Trembowola Trembowola 1838-1839
1868 Trembowola Trembowola Trembowola 1840-1842
1869 Trembowola Trembowola Trembowola 1843-1844
1870 Trembowola Trembowola Trembowola 1845-1846
1871 Trembowola Trembowola Trembowola 1847-1848
1872 Trembowola Trembowola Trembowola 1849-1850
1873 Trembowola Trembowola Trembowola 1851-1852
1874 Trembowola Trembowola Trembowola 1853-1854
1875 Trembowola Trembowola Trembowola 1855-1856
1876 Trembowola Trembowola Trembowola 1857-1858
1877 Trembowola Trembowola Trembowola 1859-1861
1878 Trembowola Trembowola Trembowola 1862-1863
1879 Trembowola Trembowola Trembowola 1864-1865,1939
1467 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1816-1819
1468 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1821-1824
1469 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1826-1828
1470 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1830-1832
1471 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1833-1834
1472 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1835-1839
1473 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1840-1842
1474 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1844-1845
1475 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1846-1848
1476 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1849-1852
1477 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1853-1857
1478 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1858-1862
1479 Tyśmienica Tłumacz Stanisławów 1863-1875
612 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1817-1828
613 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1829-1833
614 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1835-1840
615 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1842-1848
616 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1851-1857
617 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1858-1863
618 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1864-1865
2218 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1876-1886
2219 Uhnów Rawa Ruska Bełz 1886-1900
619 Uhrynów Podhajce Podhajce 1817-1837
620 Uhrynów Podhajce Podhajce 1838-1843
621 Uhrynów Podhajce Podhajce 1844-1848
622 Uhrynów Podhajce Podhajce 1851-1859
623 Uhrynów Podhajce Podhajce 1860-1866
1495 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1816-1822
1496 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1823-1830
1497 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1831-1833
1498 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1834-1839
1499 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1839-1843
1500 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1843-1847
1501 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1847-1854
1502 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1854-1860
1503 Uście Zielone Buczacz Buczacz 1860-1879
490 Waręż Sokal Bełz 1817-1827
491 Waręż Sokal Bełz 1829-`838
492 Waręż Sokal Bełz 1839-1844
493 Waręż Sokal Bełz 1845-1855
494 Waręż Sokal Bełz 1856-1865
2157 Waręż Sokal Bełz 1876-1898
1519 Wełdzirz Dolina Dolina 1847-1849
1520 Wełdzirz Dolina Dolina 1849-1853
1521 Wełdzirz Dolina Dolina 1854-1860
1522 Wełdzirz Dolina Dolina 1861-1865
495 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1821-1832
496 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1834-1853
497 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1854-1868
829 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1819-1820
830 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1821-1823
831 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1824-1825
832 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1826-1830
833 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1816-1833
834 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1834-1837
835 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1838-1841
836 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1842-1843
837 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1844-1849
838 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1850-1853
839 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1854-1856
840 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1857-1860
841 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1861-1879
2323 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1866-1880
2325 Wiesenberg Żółkiew Żółkiew 1881-1904
842 Winniki Lwów Lwów 1816-1818
843 Winniki Lwów Lwów 1819-1822
844 Winniki Lwów Lwów 1823-1824
845 Winniki Lwów Lwów 1825-1826
846 Winniki Lwów Lwów 1827-1828
847 Winniki Lwów Lwów 1829-1830
848 Winniki Lwów Lwów 1831-1832
849 Winniki Lwów Lwów 1834-1835
850 Winniki Lwów Lwów 1836-1837
851 Winniki Lwów Lwów 1833-1840
852 Winniki Lwów Lwów 1841
853 Winniki Lwów Lwów 1843-1844
854 Winniki Lwów Lwów 1844
855 Winniki Lwów Lwów 1845
856 Winniki Lwów Lwów 1845
857 Winniki Lwów Lwów 1846
858 Winniki Lwów Lwów 1846
859 Winniki Lwów Lwów 1847
860 Winniki Lwów Lwów 1848
861 Winniki Lwów Lwów 1849
862 Winniki Lwów Lwów 1850
863 Winniki Lwów Lwów 1851
864 Winniki Lwów Lwów 1852
865 Winniki Lwów Lwów 1854
866 Winniki Lwów Lwów 1855-1856
867 Winniki Lwów Lwów 1857-1859
868 Winniki Lwów Lwów 1860-1862
869 Winniki Lwów Lwów 1863-1864
870 Winniki Lwów Lwów 1865-1868
2158 Winniki Lwów Lwów 1881-1900
2318 Winniki Lwów Lwów 1865-1883
2319 Winniki Lwów Lwów 1866-1880
2320 Winniki Lwów Lwów 1876-1882
1636 Wiśniowczyk Podhajce Podhajce 1816-1827
1637 Wiśniowczyk Podhajce Podhajce 1831-1838
1638 Wiśniowczyk Podhajce Podhajce 1839-1847
1639 Wiśniowczyk Podhajce Podhajce 1847-1851
1640 Wiśniowczyk Podhajce Podhajce 1851-1856
1641 Wiśniowczyk Podhajce Podhajce 1857-1861
1642 Wiśniowczyk Podhajce Podhajce 1861-1865
271 Witków Nowy Radziechów Busk 1817-1829
272 Witków Nowy Radziechów Busk 1831-1840
273 Witków Nowy Radziechów Busk 1841-1849
274 Witków Nowy Radziechów Busk 1850-1867
2321 Witków Nowy Radziechów Busk 1868-1900
1523 Wojniłów Kałusz Dolina 1830-1835
1524 Wojniłów Kałusz Dolina 1836-1839
1525 Wojniłów Kałusz Dolina 1840-1846
1526 Wojniłów Kałusz Dolina 1847-1850
1527 Wojniłów Kałusz Dolina 1851-1856
1528 Wojniłów Kałusz Dolina 1857-1860
1529 Wojniłów Kałusz Dolina 1861-1865
2333 Wojutycze Sambor Sambor 1880-1902
39 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1818-1824
40 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1825-1827
41 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1828-1833
42 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1834-1839
43 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1840-1843
44 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1845-1847
45 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1849-1850
46 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1851-1855
47 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1856-1859
48 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1861-1865
2330 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1861-1896
2331 Wołczuchy Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1862-1896
871 Wołków Lwów Szczerzec 1816-1817
872 Wołków Lwów Szczerzec 1818-1819
873 Wołków Lwów Szczerzec 1820-1823
874 Wołków Lwów Szczerzec 1824-1825
875 Wołków Lwów Szczerzec 1826-1827
876 Wołków Lwów Szczerzec 1828-1830
877 Wołków Lwów Szczerzec 1831-1832
878 Wołków Lwów Szczerzec 1833-1835
879 Wołków Lwów Szczerzec 1835-1837
880 Wołków Lwów Szczerzec 1838-1840
881 Wołków Lwów Szczerzec 1841-1842
882 Wołków Lwów Szczerzec 1843-1844
883 Wołków Lwów Szczerzec 1845-1846
884 Wołków Lwów Szczerzec 1847-1848
885 Wołków Lwów Szczerzec 1849-1851
886 Wołków Lwów Szczerzec 1852-1853
887 Wołków Lwów Szczerzec 1854-1855
888 Wołków Lwów Szczerzec 1856-1857
889 Wołków Lwów Szczerzec 1858
890 Wołków Lwów Szczerzec 1859-1860
891 Wołków Lwów Szczerzec 1861
892 Wołków Lwów Szczerzec 1862
893 Wołków Lwów Szczerzec 1863
894 Wołków Lwów Szczerzec 1864-1865
2155 Wołków Lwów Szczerzec 1882-1889
2156 Wołków Lwów Szczerzec 1866-1880
2327 Wołków Lwów Szczerzec 1880-1903
2328 Wołków Lwów Szczerzec 1890-1900
2329 Wołków Lwów Szczerzec 1901-1913
2332 Woronów Gródek Jagielloński Gródek Jagielloński 1860-1888
263 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1816-1829
264 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1830-1838
265 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1839-1842
266 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1843-1844
267 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1845-1847
268 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1848-1851
269 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1852-1857
270 Wyżniany Przemyśany Gliniany 1858-1864,1881
2314 Wyżniany Przemyślany Gliniany 1866-1880
2315 Wyżniany Przemyślany Gliniany 1881-1890
2316 Wyżniany Przemyślany Gliniany 1891-1900
2317 Wyżniany Przemyślany Gliniany 1901-1907
694 Zabłotów Śniatyn Kołomyja 1818-1823
695 Zabłotów Śniatyn Kołomyja 1830-1837
696 Zabłotów Śniatyn Kołomyja 1838-1840
697 Zabłotów Śniatyn Kołomyja 1842-1850
698 Zabłotów Śniatyn Kołomyja 1853-1856
1946 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1816-1820
1947 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1824-1827
1948 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1828-1830
1949 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1831-1834
1950 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1835-1836
1951 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1838-1840
1952 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1841-1843
1953 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1844-1845
1954 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1846-1848
1955 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1849-1851
1956 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1852-1855
1957 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1856-1858
1958 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1859-1862
1959 Zaleszczyki Zaleszczyki Jazłowiec 1863-1865
302 Założce Zborów Zborów 1816-1821
303 Założce Zborów Zborów 1822-1826
304 Założce Zborów Zborów 1830-1833
305 Założce Zborów Zborów 1834-1835
306 Założce Zborów Zborów 1837-1841
307 Założce Zborów Zborów 1842-1845
308 Założce Zborów Zborów 1846-1849
309 Założce Zborów Zborów 1850-1855
310 Założce Zborów Zborów 1856-1861
311 Założce Zborów Zborów 1863-1865
1670 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1816
1671 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1817-1818
1672 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1819-1820
1673 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1821-1823
1674 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1824-1825
1675 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1827
1676 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1829
1677 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1831
1678 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1833
1679 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1834
1680 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1835
1681 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1836-1837
1682 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1837-1838
1683 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1839-1840
1684 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1842
1685 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1843-1844
1686 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1845-1846
1687 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1847
1688 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1848
1689 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1849
1690 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1850
1691 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1851
1692 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1852
1693 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1853
1694 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1854-1855
1695 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1856
1696 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1857
1697 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1858
1698 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1859-1860
1699 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1862
1700 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1863
1701 Zbaraż Zbaraż Tarnopol 1864-1865,1909-1910
312 Zborów Zborów Zborów 1816-1824
313 Zborów Zborów Zborów 1825-1833
314 Zborów Zborów Zborów 1835-1839
315 Zborów Zborów Zborów 1840-1845
316 Zborów Zborów Zborów 1846-1850
317 Zborów Zborów Zborów 1851-1859
318 Zborów Zborów Zborów 1860-1865
966 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1816-1818
967 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1819-1821
968 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1823
969 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1824
970 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1825
971 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1826
972 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1827
973 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1828
974 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1830-1831
975 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1832-1832
976 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1835
977 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1836-1837
978 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1838-1839
979 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1840-1842
980 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1843-1844
981 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1845-1847
982 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1848-1849
983 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1850-1851
984 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1852-1854
985 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1855-1858
986 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1859-1863
987 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1864-1867
2180 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1879-1890
2181 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1868-1878
2182 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1891-1900
2400 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1866-1897
2401 Zimnawoda Lwów Gródek Jagielloński 1901-1907
2399 Zimnawoda/Kaltwasser Lwów Gródek Jagielloński 1859-1890
319 Złoczów Złoczów Złoczów 1816-1821
320 Złoczów Złoczów Złoczów 1822-1825
321 Złoczów Złoczów Złoczów 1826-1829
322 Złoczów Złoczów Złoczów 191830-1834
323 Złoczów Złoczów Złoczów 1835-1837
324 Złoczów Złoczów Złoczów 1838-1843
325 Złoczów Złoczów Złoczów 1844-1849
326 Złoczów Złoczów Złoczów 1850-1854
327 Złoczów Złoczów Złoczów 1856-1859
328 Złoczów Złoczów Złoczów 1860-1864
2174 Złoczów Złoczów Złoczów 1866-1876
2175 Złoczów Złoczów Złoczów 1877-1884
2176 Złoczów Złoczów Złoczów 1886-1890
2177 Złoczów Złoczów Złoczów 1891-1899
2404 Złoczów Złoczów Złoczów 1855-1874
2405 Złoczów Złoczów Złoczów 1868-1897
2406 Złoczów Złoczów Złoczów 1874-1910
2548 Złoczów Złoczów Złoczów 1866-1885
2549 Złoczów Złoczów Złoczów 1885-1900
1702 Złotniki Podhajce Podhajce 1817-1824
1703 Złotniki Podhajce Podhajce 1821-1831
1704 Złotniki Podhajce Podhajce 1833-1836
1705 Złotniki Podhajce Podhajce 1837-1840
1706 Złotniki Podhajce Podhajce 1846-1848
1706-a Złotniki Podhajce Podhajce 1842-1845
1707 Złotniki Podhajce Podhajce 1849-1852
1708 Złotniki Podhajce Podhajce 1853-1856
1709 Złotniki Podhajce Podhajce 1857-1861
1710 Złotniki Podhajce Podhajce 1862-1865
988 Zubrza Lwów Lwów 1816-1821
989 Zubrza Lwów Lwów 1822-1826
990 Zubrza Lwów Lwów 1827-1831
991 Zubrza Lwów Lwów 1832-1837
992 Zubrza Lwów Lwów 1838-1842
993 Zubrza Lwów Lwów 1843-1845
994 Zubrza Lwów Lwów 1846-1849
995 Zubrza Lwów Lwów 1850-1857
996 Zubrza Lwów Lwów 1858-1861
997 Zubrza Lwów Lwów 1862-1868
2178 Zubrza Lwów Lwów 1866-1880
2179 Zubrza Lwów Lwów 1881-1900
2007 Żabińce Kopczyńce Czortków 1862-1865
298 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1817-1838
299 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1840-1849
300 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1850-1855
301 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1856-1863
2385 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1867-1875
2386 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1866-1900
2387 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1876-1887
2388 Żelechów Kamionka Strumiłowa Gliniany 1888-1900
523 Żniatyn Sokal Bełz 1823-1830
524 Żniatyn Sokal Bełz 1831-1842
525 Żniatyn Sokal Bełz 1843-1848
526 Żniatyn Sokal Bełz 1851-1865
505 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1823-1826
506 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1827-1829
507 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1830-1835
508 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1836-1842
509 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1844-1849
510 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1850-1854
511 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1855-1857
512 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1859-1862
513 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1863-1865
2171 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1856-1883
2172 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1888-1897
2173 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1891-1900
2390 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1785-1887
2391 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1859-1886
2426 Żółkiew Żółkiew Żółkiew 1866-1880
514 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1821-1826
515 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1827-1831
516 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1832-1836
517 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1837-1844
518 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1846-1852
519 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1852-1855
520 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1856-1859
521 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1860-1862
522 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1863-1868
2392 Żółtańce Żółkiew Żółkiew 1866-1884
685 Żuków Horodenka Horodenka 1817-1819
686 Żuków Horodenka Horodenka 1820-1828
687 Żuków Horodenka Horodenka 1829-1831
688 Żuków Horodenka Horodenka 1832-1836
689 Żuków Horodenka Horodenka 1836-1842
690 Żuków Horodenka Horodenka 1843-1827
691 Żuków Horodenka Horodenka 1848-1855
692 Żuków Horodenka Horodenka 1856-1861
693 Żuków Horodenka Horodenka 1862-1865
1560 Żulin Stryj Stryj 1830-1836
1561 Żulin Stryj Stryj 1836-1843
1562 Żulin Stryj Stryj 1843-1851
1563 Żulin Stryj Stryj 1852-1865
2393 Żulin Stryj Stryj 1843-1861
2394 Żulin Stryj Stryj 1859-1904
1548 Żurawno Żydaczów Stryj 1776,1830-1836
1549 Żurawno Żydaczów Stryj 1837-1840
1550 Żurawno Żydaczów Stryj 1840-1846
1551 Żurawno Żydaczów Stryj 1848-1852
1552 Żurawno Żydaczów Stryj 1853-1865
1553 Żurów Rohatyn Dolina 1830-1832
1554 Żurów Rohatyn Dolina 1835-1838
1555 Żurów Rohatyn Dolina 1838-1847
1556 Żurów Rohatyn Dolina 1841-1844
1557 Żurów Rohatyn Dolina 1846-1851
1558 Żurów Rohatyn Dolina 1852-1857
1559 Żurów Rohatyn Dolina 1858-1865
1540 Żydaczów Żydaczów Stryj 1830-1835
1541 Żydaczów Żydaczów Stryj 1836-1839
1542 Żydaczów Żydaczów Stryj 1839-1840
1543 Żydaczów Żydaczów Stryj 1841-1843
1544 Żydaczów Żydaczów Stryj 1845-1848
1545 Żydaczów Żydaczów Stryj 1848-1850
1546 Żydaczów Żydaczów Stryj 1851-1861
1547 Żydaczów Żydaczów Stryj 1862-1865
2389 Żydaczów Żydaczów Stryj 1866-1905

Księgi przekazane z ZAGS do archiwum w latach 2014-2015

Nr. Tytuł dokumentu Daty skrajne
 

 

3055

 

 

 

Parafia Adamy i należące do parafii wsie:

Dąbrowa, Sobaszki, Szlązaki, Warchoły.

Księga metrykalna urodzeń, ślubów i zgonów.

1916 – 1923, 1925 – 1929, 1931 – 1937.

Księga metrykalna ślubów dla wsi;

Żuratyn, Pietrycze , pow. Kamionka Strumiłowa

1916, kopie.

 

 

 

1916 – 1937

 

3056

Wieś Bełżec, pow. Rawa Ruska

Księgi metrykalne

1923 – 1924, 1926 – 1927, 1929 – 1937, kopie

 

1923 – 1937

 

3057

Brzozdowce i należące do parafii wsie:

Hranki, Laszki Górne, Ostrów i inne, pow. Bóbrka

Księga metrykalna ślubów

 

1910 – 1937

 

3058

Biały Kamień i należące do parafii wsie:

Bełzec, Usznia, Żulice i inne, pow. Złoczów

Księgi metrykalne

1924 – 1925, 1927 – 1932, 1924 – 1937 kopie

 

1924 – 1938

 

3059

Wieś Białohorszcze, pow. Lwów

Księga metrykalna ślubów 1874 – 1937

 

1874 – 1943

 

3060

Parafia Brody i należące do parafii wsie:

Buczyna, Klekotów, Śmilno i inne, pow. Brody

Księgi metrykalne

1932 – 1937 kopie

 

1932 – 1938

 

3061

Parafia Bruckenthal i należące do parafii wsie:

Domaszów, Ostobuż, Woronów i inne, pow. Rawa Ruska

Księgi metrykalne

1911 – 1929, 1931, 1934 – 1937

 

1911 – 1939

 

 

 

 

 

 

 

 

3062

Parafia Brusno Nowe i należące do parafii wsie:

Bruno Stare, Deutschbach, Rudka

Księgi metrykalne

1920 – 1924, 1926 – 1927, 1929 – 1937.

 

Parafia Płazów i należące do parafii wsie:

Brusno, Huta Różaniecka, Łówcza i inne, pow. Cieszanów

Księga metrykalna 1909 r.

 

Parafia Sarniki Dolne i należące do parafii wsie:

Sarniki Średnie, Żelibory, pow. Rohatyń

Księga metrykalna 1926 r.

 

Wsie: Brusno Nowe, Brusno Stare, Huta Różaniecka,

Ruda Różaniecka, Rudka, pow. Cieszanów

Księgi metrykalne:

urodzenia – 1907 r.

śluby – 1905 r. kopie

 

 

 

 

 

 

 

 

1878,

1905 – 1909,

1920 – 1939

 

 

3063

Parafia Brzuchowice i należące do parafii wsie;

Borki Dominikańskie, Rokitno, pow. Lwów

Księgi metrykalne 1918 – 1930, 1933- 1937

 

1918 – 1939

 

3064

Budki Nieznanowskie i należąca do parafii wsie;

Sielec – Bieńków, pow. Kamionka Strumiłowa

Księgi metrykalne

1922 – 1928, 1930 – 1931, 1934 – 1937 kopie

 

1922 – 1937

 

3065

Wielunice, pow. Przemyśl

Księgi metrykalne 1788 – 1937

 

1788 – 1939

 

3066

Wołczuchy i należące do parafii wsie;

Bratkowice, Henrykówka, pow. Gródek Jag.

Księgi metrykalne

1925 – 1928, 1930 – 1937 kopie

 

1925 – 1939

 

 

3067

Wojsławice i należące do parafii wsie;

Pieczygóry, Starogród, Tudorkowice

Księgi metrykalne

1914 – 1922, 1924 – 1932, 1934 – 1937

Uhrynów, pow. Sokal 1922

 

 

1914 – 1939

 

3068

Wojutycze i należące do parafii wsie;

Brześciany, Nadyby, Wykoty, pow. Sambor

Księgi metrykalne urodzeń

1880, 1903 – 1935

 

1880

1903 – 1938

 

3069

Gołogóry i należące do parafii wsie;

Kondratów, Majdan, Nowosiółki i inne pow. Złoczów

Księgi metrykalne

1922 – 1934, 1937 kopie

 

1922 – 1938

 

 

3070

Horyniec i należące do parafii wsie;

Krzywe, Nowiny Horynieckie, Podemszczyzna

I inne, pow. Cieszanów

Księgi metrykalne

1923 – 1927, 1929 – 1937 kopie

 

 

1923 – 1938

 

3071

Gródek Jagielloński i należące do parafii wsie;

Artyszczów, Burgthal, Haliczanów i inne pow. Gródek

Księgi metrykalne

1929 – 1937 kopie

 

1929 – 1938

 

3072

Dzików Stary i należące do parafii wsie;

Moszczanica, Witki, Ułazów i inne pow. Cieszanów

Księgi metrykalne

1929 – 1937 kopie

 

1929 – 1938

 

3073

Drohobycz

Księga metrykalna zgonów

1921 – 1937

 

1921 – 1937

 

 

 

3074

Żulin i należące do parafii wsie;

Bratkowce, Łotatniki, Siemiginów i inne

Księgi metrykalne

1871 – 1876, 1978, 1881 – 1886, 1890 – 1900,

1902 – 1905, 1907 – 1912, 1915, 1917 – 1918,

1920 – 1922, 1924 – 1926, 1928 – 1929, 1937

Sokołów , pow. Stryj za 1892 r.;

Żurawno  i inne należące do parafii, pow. Żydaczów

1877 kopie

 

 

 

1871 – 1938

3075 Zabłotce, pow. Przemyśl

Księga metrykalna urodzeń, 1890 – 1938

1890 – 1938
 

3076

Zagórze, pow. Rudki

Księga metrykalna urodzeń

1786 – 1893

Księga metrykalna ślubów i zgonów

1787 – 1934

 

1786 – 1934

1941 – 1943

 

3077

Zimna Woda i należące do parafii wsie;

Białohorszcze, Rudno, Suchowola i inne pow. Lwów

Księgi metrykalne

1930 – 1937 kopie

 

1930 – 1938

 

 

 

3078

Zazule i należące do parafii wsie;

Iwaczów, Kozaki, Łuka i inne, pow. Złoczów

Księgi metrykalne

1925 – 1937

Wełdzirz i należące do parafii wsie;

Iłemia, Teresówka, Żakla, pow. Dolina

Księga metrykalna

1926 kopie

 

 

 

1925 – 1939

 

3079

Złoczów i należące do parafii wsie;

Bieniów, Boniszyn, Kniaże i inne pow. Złoczów

Księgi metrykalne

1934 – 1937 kopie

 

1934 – 1938

 

3080

Zubrza i należące do parafii wsie;

Kozielniki, Sołonka, Kowery pow. Lwów

Księgi metrykalne

1921 – 1932, 1934 – 1937 kopie

 

1921-1938

 

3081

Kniaże i należące do parafii wsie;

Boniszyn, Lackie Małe, Lackie Wielkie, pow. Złoczów

Księgi metrykalne

1935 – 1937 kopie

 

1935 – 1938

 

3082

Lipsko i należące do parafii wsie;

Lipie, Łukawica, Wola Wielka i inne, pow. Cieszanów

Księgi metrykalne 1935 – 1937 kopie

 

1931 – 1939

 

3083

Łukawiec i należące do parafii wsie;

Bihale, Nowa Grobla, Szczutków i inne, pow. Cieszanów

Księgi metrykalne

1910 – 1927, 1929 – 1937 kopie

 

1910 – 1938

 

3084

Lubaczów i należące do parafii wsie;

Basznia, Burgau, Majdan i inne, pow. Cieszanów

Księgi metrykalne

1926 – 1927, 1929 – 1937 kopie

 

1926 – 1938

 

 

 

3085

Lubień Wielki i należące do parafii wsie;

Kosowiec, Lubień Mały, Zawidowice

Księgi metrykalne 1912 – 1928, 1930 – 1937.

Gródek Jagielloński i należące do parafii wsie;

Burghtal, Kiernica, Popiele i inne, pow. Gródek

Księgi metrykalne urodzeń i zgonów

1903, 1905 kopie

 

 

 

1903 – 1905

1912 – 1939

3086 Lwów, parafia św. Elżbiety

Księga metrykalna ślubów 1931 – 1937

1931 – 1937

1943

3087 Lwów, parafia Najświętszej Marii Panny Śnieżnej

Księga metrykalna urodzeń 1901 – 1937

1901 – 1942
3088 Lwów, parafia św. Mikołaja

Księga metrykalna urodzeń 1926 – 1937

1926 – 1939
3089 Lwów, parafia Sygniówka

Księga metrykalna ślubów 1930 – 1937

1930 – 1943
 

 

 

 

 

 

3090

Malechów i należące do parafii wsie;

Grzybowice, Dublany, Zboiska pow. Lwów

Księgi metrykalne

1901 – 1902, 1904 – 1915, 1917, 1919 – 1937

 

Żydatycze pow. Lwów

Księga metrykalna

1905

 

Łukowiec Wiszniowski, pow. Rohatyń

Księga metrykalna

1915

 

Boków i należące do parafii wsie;

Dytiatyn, Sławentyn i inne, pow. Podhajce

Księga metrykalna

1922 kopie

 

 

 

 

 

 

1901 – 1937

3091 Maliczkowice (parafia Hodowica) pow. Lwów

Księga metrykalna zgonów

1855 – 1937
 

3092

Narol i należące do parafii wsie;

Chyże,Kadłubiska, Podlesina, pow. Cieszanów

Księgi metrykalne

1919 – 1924, 1926 – 1927, 1929 – 1937 kopie

 

1919 – 1938

 

3093

Niemirów i należące do parafii wsie;

Wróblaczyn, Parypsy, Smolin i inne, pow. Rawa Ruska

Księgi metrykalne

1919 – 1924, 1926 – 1927, 1929 – 1937 kopie

 

1917 – 1938

 

3094

Oleszyce i należące do parafii wsie;

Borchów, Miłków, Stare Sioło i inne, pow. Cieszanów

Księgi metrykalne

1926 – 1927, 1929 – 1937 kopie

 

1926 – 1938

 

 

 

3095

Płazów i należące do parafii wsie;

Huta Różaniecka, Łówcza, Ruda Różaniecka, Rudka

pow. Cieszanów

Księgi metrykalne

1916 – 1920, 1922 – 1924, 1926 – 1927, 1929 – 1937 kopie

 

 

1916 – 1938

 

3096

Pomorzany i należące do parafii wsie;

Bohutyn, Hodów, Żabień i inne, pow. Zborów

Księgi metrykalne

1914 – 1937 kopie

 

1914 – 1938

3097 Poczajowice (parafia Rychcice) pow. Drohobycz 1867 – 1937
 

3098

Pustomyty i należące do parafii wsie;

Leśniowice, Mostki, Polanka i inne, pow. Lwów

 


Nasza pomoc

Jeśli potrzebujesz pomocy to skontaktuj się z nami. Jesteśmy od tego aby ci pomóc.

Napisz do nas